as saint-etienne günlerinden beri hayranı olduğum santrafor.
Galatasaray'a transferi açıklanınca çok üzülmüştüm.ligin içinden geçeceği o kadar belliydi ki geçti de. Bile bile lades.

Basına göre adı bizimle anılıyor. Gelmez diyemem paragöz bir futbolcu, onun için hayatta önemli olan iki şey var.. Parası ve saçları.
Yani basının şişirme haberlerine kurban gittiği çok net belli olan futbolcu. Lakin olur da böyle bir niyet varsa yazıklar olsun, milletin çer çöplerini toplamaya doyamadıkları için...

Şimdilik sözlerimi burada sonlandırayım çünkü açıkça basının uydurma haberi. İş ciddileşirse ekleme yaparım.
2017-2018 yılında galatasaray'da 33 maçta 29 gol atarak alex de souza'nın bir maçta en fazla gol atan yabancı futbolcu olma unvanını elinden alan ve ağustos ayında 36 yaşından gün almaya başlayacak olan santrafor.
twitter.com
prim peşinde yine reis. etkileşim düşmüş galiba. xd
açıkçası kendisini seviyorum, bize saygısızlık yapmıyor, bize geçiriyor arada ama tatlı bir şekilde. herhangi bir saygısızlığına da rastlamadım galatasaray'da oynarken.
Kızamıyorum yahu bu herife sempatik adam harbi.
Bir melo denen itin etkileşim için sosyal medyada yaptığına birde buna bakınca anlaşılıyor zaten.
hayalimdeki forvet tipi. son yıllarda rakiplerde en çok imrendiğim oyuncuydu. sörloth'a kadar...
Şimdi baktım adam gol yağdırmış arap liginde de gititğinden beri.

Süper lig'in resmen panzehiri gibi santrafor. Gs kendisini yollayıp yerine aldığı iki forvete milyonlar dökmüş ve zararlı çıkmıştır.

soldadoyu aldığımız yıl bunu alacaktık şu an bile forvet sorunu yaşamazdık eminim. ama bizimkiler 6 milyon €'ya başarısız olacağı belli sakatlanmış forveti aldı.