Kasımpaşa'da forma giyen futbolcu.

Kasımpaşa Kendisinin koronavirüs testi pozitif çıktığını açıkladı.
kalite olarak elbette birkaç gömlek aşağısında ama gerek fiziksel görünüş, gerekse de oyun stili açısından inanılmaz derecede ozan tufan'ı anımsatan futbolcu.
adı galatasaray ile anılan orta saha. kasımpaşa'da forma giymektedir.

şahsen ben beğenmiyorum aytaç kara'yı. galatasaray'a giderse memnun olurum. ekstra hiçbir özelliği yok. bildiğimiz türk kasap önliberolardan işte. topla ilişkisi zaten çok kötü. oyun görüşü zaten berbat. arada uzaktan şut çeker, onun da yarısı tribüne gider, yarısı da süzüle süzüle kalecinin üstüne gider. küçük takımlarda bile aman aman iş yapmıyor, büyük takımda ne işe yarayacak ki?

bize gelseydi de üzülürdüm.
Galatasaray'in muhtemel transferi. Aytac'i gs'ye kitleyen kasimpasa drinkwater'i kadrosuna katmis bu arada. gs'nin normalde dun aksam aciklamasi bekleniyormus ama konya maglubiyetinden sonra bugune birakilmis. Bugunde mesut haberleri patlamisken aytac'i aciklayamazlar deniliyor, yarildim yemin ediyorum(*)
Gs'nin yeni transferi..

Arkadaşlar bildiğiniz gibi mimparator mocam listesini verdi ve mesut transferimize karşılık bu misilleme yapıldı.. afedersiniz ama g*tüm alev alev şu an almasaydık daha iyidi..
Yerli çöplüğü gs'deki bir başka yerli olacak gibi.

Performans verebilir zira potansiyel orta sahalara bakınca ben bile bir şeyler yapabilirim.
Ömer gibi olur, rotasyon. Zaten kulübeye yapılan beleş transfer olarak düşünüyorlardır herhalde.yoksa xd
Yalnız bir de getiremezler ise ozaman evlere şenlik(*). Galatasaray yönetiminin bu transferi bitiremeyeceğine dair içimde kuvvetli bir hissiyat var.