Doğum: 20 Ocak 1998
Uyruk: macaristan
Boy: 1,92
Mevki: stoper
Ayak: sol
Adı Fenerbahçe ile anılan 22 yaşındaki Macar sol ayaklı stoper. Boyu 1.92 m imiş. Milli maçlar dışında izlemedim ama orada iyiydi. Macar futbolu gelişiyor lakin camia sabırsızlıkla şampiyonluk bekliyor genç bir oyuncuyla sabır edecek taakat kalmadı. Özelikle de o bölgeye yapılan sayısız kötü transfer sonrasında beklenti tartışmaya kapalı olacak bir isim. Fakat ne bütçe buna izin veriyor ne de o seviyelerdeki isimler bizi tercih ediyor.

Edit:bu oyuncunun transfer olabilmesi yüksek ihtimal çünkü menajerlik firması " rogon "

Bize ademi'yi iteleyen firma olup gustavo'nun ve pelkas'ın da menajerliğini yapmakta. Herhalde bir iyi veriyor bir kötü. Şimdi hangisinde sıra acaba ?
iki ayağını da kullanabilen stoper. takımda sağlam bir lider stoper olsa alınmasını çok isterdim fakat şu anki ortama gelirse başı kesilmiş tavuk gibi dolanır ortalıkta sanki.
Apollon limasol forması giyen 22 yaşındaki macar stoper. Fenerbahçe'ye transferi gündemde.


#44762 hiç şaşmaz, bir stoperin skills videosunda attığı goller verdiği paslar falan varsa o stoper çöp oğlu çöptür. Zanka'da gelince sabah akşam attığı gollerden skills videosu yaptılar. Tisserand için çalım atan stoper dediler, sabah akşam dribling videolarını paylaştılar, lemos'a frikik atıyor dediler, frikik videoları ile göz boyamaya çalıştılar. O yüzden şimdiden geçmiş olsun diyorum, bizim beyaz eşyacı ali yine stoperde zar atmış. 25. haftada sadık çiftpınar' lı tandemlere hazır olun. Şu takıma bir tane adam gibi stoper almamaya yemin etmişler, başka bir açıklaması yok bu işin.

Edit: twitter
maaşlı scout şefimiz bu transfere cevaz vermiş (*). Şimdi biraz olumlu bakıyorum işte.
iyi midir kötü müdür bilemem ama elemanın menajerini tahmin edin, evet aklınıza gele o meşhur şirket.

rogon...

tanım: 22 yaşındaki macar solak stoper.
Yine her zamanki gibi kanıtlanmamış bir kumar. Yaptığımız stoper transfleri kjaer-skrtel'e sahibizde alternatif potansiyelli 4.arıyoruz gibi bu kadar zor olmamalı bu iş.
Ali Koç yönetiminin yeni model çöp stoper transferi.

Sosyal medyada 1 ay pohpohlanır, sezon sonu gönderecek yer ararız.