Oyuncu kendisini aldatıyor tamam da var ne ise yarıyor. Gidip izlese kendisini yanıltan oyuncuya sarı kart verecek oysa ki.

T: art niyetli olduğunu düşünmediğim acemi bir hakem.
kadrolu galatasaray hakemi. allah senin belanı versin.
bu sezon henüz 4 maç 4 galibiyet.
başakşehir ve rize maçları orta hakem.
sivas ve antep maçları var hakemi.
maçların 4'ünde de şaibe mevcut.
Bu sezonun yeni ümit öztürk' ü diyebiliriz.

Hiç gocunmuyor, öyle gizlisi saklısıda yok açık açık bizi katlederken bunun olduğu gs maçlarında gs fark atıyor.
kimsenin dikkatini çekmeden gs tetikçiliği yapmaya devam eden.
çok tehlikeli çok, ayıkılması bu adam hakkında açıklama yapılması lazım artık.
Hadi geçen sezonun pandemi dönemindeki ilk maçı olan 12 haziran 2020 fenerbahçe kayserispor maçı'na gidelim. Hani atilla karaoğlan'ın 12. Dakikada ozan tufan'ı direk kırmızı kartla attığı maç.

Atilla karaoğlan'a göre bu hareket kırmızı kart 👇

görsel
(doğru karar bu arada)
görsel


Ama 2 ocak 2020 galatasaray antalyaspor maçı'nda marcao'nun aynı şekilde ayağa basma hareketi sarı kart. Hemde aynı pozisyonda iki defa basıyor.

görsel

görsel


Söyle bakalım atilla karaoğlan, Sen kimin neyisin ? Aynı pozisyonda çifte standart yapıyorsun. Bu hakem müsveddesi bu sene bizi göztepe deplasmanında da katletmişti. Göztepe'ye penaltı uydurdu, kendi elleriyle maçı vermeye çalıştı. Hem kötü hakem hem de art niyetli. bu sektörden kazandığınız rızık size haram olsun. Fenerbahçe'nin hakkını yiyerek kazandığınız ekmekler boğazınızda kalır inşallah.

Bizim Elimizden başka bir şey gelmiyor, bu düzene bodoslama girecek başkan lazım bize. Bu gs-hakem ilişkisi artık çığrından çıktı, önü alınamayacak bir duruma geldi.