2004 doğumlu rus smaçör. şu anda Dinamo-Ak Bars takımında oynuyor. u17 avrupa şampiyonası mvp'si olmuştur. pek tanınmayan bir oyuncu için bu başlık neden açıldı denilebilir ama burayı parselliyorum şu anda. 5-6 yıl sonra dünyanın en iyi smaçörlerinden biri olacaktır. henüz 16 yaşında servisleri, tekniği, yüksekliği ile resmen büyüledi. turnuvada yaşıtlarından 2-3 seviye öndeydi. umarım sakatlık yaşamadan kariyerini sürdürür. fenerbahçe ile yollarının kesişmesini çok isterim. rus oyuncuları ülkelerinden çıkarmak çok zordur hele böyle yetenekliyse daha da zor. paris 2024'te sağlam bir rusya takımı geliyor gibi görünüyor.
ekim 2020'de yazdığım dilek kabul olacak gibi görünüyor :) her yerde fb ile anlaştığı söyleniyor. fb ciddi anlamda geleceğe yatırım yapmış olacak. en az 10 yıl zirvede olacak bir smaçör. inşallah sakatlık yaşamadan gelişimini sürdürür.

fb bu hamlesiyle beni çok şaşırttı. bu tarz gençleri aldığımızı hiç hatırlamıyorum. sarı formayı giymeden inanmam gerçi. son anda olmayan bir sürü transfer oldu geçmişte