Babasi bursaspor eski kalecisi, kardesi de Altinorduda kaleci sanırım.
O da günümüz hakem furyasinin eyyam segmentine ayak uyduran değerli (!) hakemlerimizden
penaltıya penaltı diyen hakem.

çıldırın çıldırın ortam çocukları..

edit : kendisini hiç sevmem ama yosmaları kudurttu ya aferin ona.
eğer bugünkü maçta çaldığı penaltıyı aleyhimize çalsaydı delirirdim. iki yüzlü olmaya gerek yok, penaltı değildi. ya da ucuz penaltıydı da diyebiliriz, bilmiyorum.

ha tabii ki geçen sene biz kıtır kıtır doğranırken rakip takımlar ''ağlamayın'' diyordu değil mi? ben de şimdi size ''ağlamayın'' diyebilirim ama demeyeceğim tabii ki.

maalesef türk futbolunda ''bana dokunmayan yılan bin yaşasın'' zihniyeti bitmedikçe türk futbolundan da bir bok olmaz. bugün belki buradan 2 puan kazandık ucuz bir penaltıyla fakat yarın 4 puan kaybedeceğiz, adım gibi eminim. sonra siz o gün gelince ''ağlamayın'' diyeceksiniz. iki yüzlüsünüz çünkü.

(bkz: 11 eylül 2020 çaykur rizespor fenerbahçe maçı)
5 ocak 2021 konyaspor galatasaray maçında ilk önce galatasaray lehine gri bir penaltı vermiş, sonrasında ise kaleci kurtardığında penaltıyı tekrar ettirmiş hakem.

eğer bu penaltı tekrar ettirilecek bir penaltıysa o zaman süper lig'deki penaltıların yarısı, hatta yarısından fazlası tekrar ettirilmeli.
Galatasaray'a maçı vermek için elinden geleni yaptı. Ama ilahi adalet erken tecelli etti, konyaspor lehine es geçemeyeceği bir penaltı pozisyonu oldu.