santrafor pozisyonunda oynayan, avrupa'da oynarken fransa milli takım forması da giyen futbolcu. 5 aralık 1985 doğumlu bir oyuncu, yaşı evet kemale ermiş. xd
fakat fenerbahçe huzurevine dönüştürüldüğü için, sözleşme bitim tarihine 1 yıl kalan gignac, hazır enner valencia'nın transferi konuşuluyorken ve vedat muric gidecekken düşünülmesi gereken bir oyuncu.
meksika'nın tigres takımından iyi bir yıllık ücret aldığı söyleniyordu ama bu yaşında orası da artık o paraları vermiyordur diye düşünüyorum.
tekrar avrupa'ya dönmesi için ikna edilebilir, cüzi bir bonservis bedeli ya da bedelsiz çubukluyu giyebilir.

yaşının 35 olduğuna takılmayın dostlar, bu sezon ligde ( açılış ve kapanış ) 27 maçta 18 gol 4 asistlik bir katkısı var. geçen sezon 28 maçta 21 gol 3 asist, önceki sezonunda ise 32 lig maçında 13 gol 8 asistlik bir katkısı olmuş. yani gol + asist sayısında 20 gol civarı bir katkısı olmuş son 3 sezonda.
bu sezon lig daha uzun evet. 40 maçımız var, takım iyice yaşlandı evet. fakat yine de bitik remy yerine bir bakılmalı be.
başkan : tmm cnm, bakarız. :/
Süper ligi donunda sallar doğru ama fenerbahçe'de sallayamaz. Çünkü önünde resmen duvar gibi bir defans olacak bu yaşında o kadar mücadeleye ve markaja giripte eskisi kadar gol atamaz gibime geliyor.
Ama pappis cisse gibi bir anadolu takımında oynarsa show yapar tam bir poacherdı zamanında.
Cisse,okaka gibi isimleri görünce bizimkilerin saçma sapan bir şey yapacağından korkup gelebiliyorsa gelmesini istediğim golcü.

Yanına da genç, hızlı ve defansı yıpratan bir forvet çekmeliyiz.

Yaşı evet çok fazla artık sorun olacaktır maç içindeki devamlılık olarak, diğer forvetle dönüşümlü olarak oynatırız bitiriciliği sorun olmaz en azından gignac ayağına geleni içeri atar diye düşünüyorum.
Tigres ile 2024 yılına kadar yeni sözleşme imzalayan 35 yaşındaki Fransız forvet.

2015'te Tigres'e transfer olan Gignac, burada attığı 147 golle kulüp tarihine geçmişti.