ilerleyen günlerde takas formulü ile transfer edileceğini düşündüğüm stoper.
serdar-sadık-alpaslan üçlüsü sadece plevne savunmasında iş görür. onda da komutanın mahareti yüzünden savunma yapılırdı.
Uygun bir maliyetle keske serdar yerine alinsa dedigim topcu. Fakat serdar kadar iyi bir oyuncu degil ve eger serdar'i gonderirsek 2 tane a sinif topcu almamiz gerekecek. Alpaslan en fazla yedek oyuncu olur.
Takas formulu isimize yarayabilir. Hem belki elimizdeki gereksiz oyunculardan birkacini da cikarmiz oluruz fakat bu oyuncular goztepe'ye gitmeyi kabul eder mi orasi muamma.
Cenk-gurkan ikilisinden birini kazanmis olsaydik en azindan elimiz rahatlardi su an. Ama mac kazanmak her seyden onemliydi fenerbahce icin. Pff neyse, bugunlerde bu konulari acmanin manasi yok. Birkac gun sonra normale donunce elestiririz zaten.
Eger kendisi transfer edilmezse cenk-gurkan ikilisinden birinin kadroya monte edilmesi gerektigini dusunuyorum. Tabi hedefimiz seneye ne olacak orasi da belli degil.
Serbestse dayanamaz bizimkiler bunu kesinlikle alırlar ne kadar stoperimiz olduğuna bakmadan çünkü lig için transfere bağımlılar.

Sadık-tiss-lemos gidecekse alternatif olarak gelsin yoksa yine 7 vasat adamı yığacak bizim yönetim o mevkiye.