Galatasaray'ın mert hakan'a tazmimat davası açacağını söyleyen gazeteci.
Tabi aylardır mert hakan şöyle gs böyle gsli derken adam başka takıma gidince yediremedi ve tepkileri kendinden sıyırmak zorunda kaldı.o yüzden taraftarın gazını almak için bir yerlerinden böyle haberler uydurmak zorunda kendisi :)
Kendisine soralım galatasaray oyuncuyla ön prokol imzaladığında sivasspor'dan izin almış mı acaba onu da araştırsın bi bakalım.
Gs'nin Ahmet ercanlar'ı.
Taraftarın gazını almak için ısmarlama haber yapmakla meşgul birisi her zaman.
Bunu ciddiye alan gs'li de varsa, ne bileyim. Xd
twitter


millet Yağız sabuncuoğlu'na kızıyor felan da ya bizim de 1 numaralı muhabirimiz böyle bir tip olsaydı :) bence biraz daha değerini bilelim elimizdekilerin.
Gs yonetimlerinin whatsapp uzerinden iletilerini hic degismeden birebir ayni sekilde tweet atmasiyla taninan parali maşa, pardon spor muhabiri.
büyük kolpacı gs maşası.

belli ki bu ezik gs joao pedro'ya bir ücret önerdi, kulüp götüyle gülüp reddetti.
ancak bu a.n.k. isimli kolpacı sanki o ücrete galatasaray oyuncuyu alabiliyordu gibi bir algı peşinde.

haaland'ın bonservisine 5 milyon euro önerip daha sonra city para basıp alınca kazıklandılar demek gibi bir şey.

bunun gibiler türk futbolunun en büyük düşmanı..
dava açılası. Kulüp bu ve bunun gibilere dava açmalı. Adam aleni bir şekilde piyasaları manipüle ediyor. Hisse fiyatlarına olumsuz etkisi oluyor. Yok fener şu kadar para harcadı yok şuna şu kadar ödeme yapılacak diye aslı astarı olmayan şeyler yazıp duruyor. istediği şekilde at koşturamamalı, koşturamamalılar. Kulübün gerçekten el atması gerekiyor bu işe. kendi beceriksizliklerini bunun gibi taşeron gazetecilerle örtmeye çalışıyorlar.
Kiralık kalem. Gs yönetiminden ne emir alırsa onu yazıyor. Mükafatı da her transferi önce buna söylemeleri.