Baskan Ali Koç bu kafayla devam ederse gerçekleşecek olan elim hadise.

Taraftar covid sebebiyle stadyuma gelmiyor diye tepki görmediğini falan sanıyor ama artık stadyumun yarısı gelecek ve puan kaybedilen her iç saha maçında halıya sarmaya başlayacak.
Büyük bir ümit ile gerçekleşmesini beklediğim olay. Halıya sarıldığı gün fenerbahçe özgürlüğüne kavuşacak. ali koç'tan kurtulduğumuz zaman fenerbahçe için güzel günler başlayacak.
süper olay.

daha sonrası nasıl olur bilinmez tabi.

bana kalırsa ali koç giderse aziz yıldırım çöker yine. haziran'da verdi sinyali zaten. şakşakçısı da bol hem. ayrıca aziz yıldırım'ın karşısına da kimse çıkamaz.

edit :

rustiyesokak
umarım:/

şubat'ta forvet transferi lazım diye bas bas bağıran takımla ağustos ayına geldik....

ses yok, seda yok, beklemek var, kararsızlık var.

halı az bile kalır bu saatten sonra. bakalım. hayırlısı...
Ali başkanın başarılı olmasını çok istesem de gidişata bakılırsa yaşanması muhtemel olay. Kulüp freni boşalmış kamyon gibi yönetiliyor. Zaten ekonomik olarak bir enkazın içindeyken geçen sene yaptığımız satışlardan gelen parayla nefes alabilecekken resmen bütün parayı emre önderliğinde çarçur ettik. Ne elimizdeki para eden futbolcuları ederine elden çıkarabiliyoruz ne de aldığımız çöpleri zarardan kar ile satabiliyoruz. mali açıdan uygun ya da vadeli/ileri ödemeli transferler ile bu sene şampiyon olduk olduk. yoksa sağlam feda dönemleri bizi bekliyor gibi geliyor bana.