Şuan boşta bulunan süper yetenekli brezilyalı on numara, sol kanat. 1990 doğumlu olmasından ve kulubümüzdeki yaşlı kontenjaninın dolu olmasından mütevellit böyle transferlere karşı olsam da irfan can'a nakit bonservis verileceğine kendisine teklif yapılmasını tercih ederim.

Düşünsene solda teixeira, ortada mesut, sağda pellas! ulan seneye şampiyonlar liginde bile şerefsizim gruptan çıkarsın böyle bir hücüm hattı ile. Arkalarına da koy ozan'ı ve gustavo'yu şerefsizim dünya seviyesi orta saha.

Not: entry tiner çekilip girilmiştir, gerçeklik payı yoktur.
Bjk ile anlaştığı söylenen müthiş oyuncu. Allahtan 1 yıldır top oynamıyormuş ama bunlarda öyle bir bal var ki gelip 10 gol 20 asistte yapar şaşırmam amk. Biz alsak 3.haftadan sakatlığa başlardı ama.

Biraz top oynamaya niyeti varsa bir yerlerimi yakan bir transfer olur.
Sosyal medyada birileri neden Fenerbahçe ilgilenmedi diye twit atıp duruyor.

Takımdaki ofansif orta saha oyuncusunda eksiğimiz var mı ? Bakalım, pelkas, İrfan can, Mesut Özil, mhy. Elbette pelkas ve mhy; Alex teixeira seviyesinde değil ama bilhassa pelkas bize çok katkı sağladı. Ayrıca bu 4 oyuncunun 2si devre arasında diğer 2si geçen transfer döneminde geldi. Ama hala birileri, ofansif orta saha transfer etmiyoruz diye yangın çıkaran hatta başka bir takımın transfer ettiği bir ismi almıyoruz diye yönetime saldırıyorlar.

Alex gelirse ligin içinden geçeriz bilmem ne diye yazanlar 6 ay önce de irfan can ve Mesut gelirse de Mart ayında şampiyon olmuştuk yazmışlardı.

Şimdi diri bir Mesut! Noktası var xd
twitter


hani Arabistan'a gitmişti bu herif. geldi galiba beşiktaş'a.

tek tesellim herkesin beklentiyi aşırı yüksek tutması, o yüzden patlar diye ümit ediyorum.
Gene 30 yas ustu bir oyuncu, gene 3 milyon euro civari maas ve gene besiktas.

Cok yanlis bir yapilanma icindeler, fikret orman doneminden ders almadiklari belli.

Tanim: bjk'li oyuncu.

Kralex ne lan ahahahahahhdjdj.

Texeria görse bile silin bunu der. Tek bir kral var 10 dakikada size 3 tane saplamıştı o kral unutmak zor geliyor gibi hala ama.

Umarım bjk'yi iyi söğüşler ve top oynamayı unutmuştur.