bize gelmesini istemediğim koç. zaten isteyen de yoktur herhalde. hedeflerimiz ve anlayışımıza uygun bir koç değil. ne kendisi ne erdem hoca. bize çok net a kalite bir koç lazım.
Hayırlı olsun. Oynattığı basketbolu hiç izlemedim. Umarım kurulan kadroyla iş yapabilir.
"şartlar dahilinde" düşünüldüğünde kötü bir isim değil. hatta iyi bile diyebiliriz. ama mevcut kadromuzla harikalar yaratıp şampiyonluk beklemek hayalcilik olur.

hayaller ve gerçekler v2 resmen. bielsa değil pereira, obradovic değil djordjevic. neyse hayırlı olsun bakalım
Vitor pereira gibi takımın başına getirilmiş koç. Elimizde resmen seçenek yoktu ve kendisini getirdik yapacak bir şey yok.

Oturup 2 sininde başarılı olması için dua edeceğiz her zamanki gibi.
winner bir oyun kurucu, 90ların avrupa basketbolunda ikonik bir lider. Obra gibi Partizan ekolünün nadide bir ürünü. İnatçı, sert, kazanmak için her kavgaya gözü kapalı dalan karakteri nedeniyle antrenörlük kariyerinde çok sıkıntılar çekti. İyi bir öğretici ya da yetiştirici mi sorusu tartışmaya açık, zira bu konuda kokoskov bir nba markası; lakin liderlik vasıfları ve başarıya açlığıyla tepeden bakılacak bir isim değil. Alternatif olmadığına kesinlikle katılmıyorum; nba'de asistanlık yapan ya da ncaa'de takım çalıştıran veya halihazırda bir milli takımın başında olan ve burada görev almak isteyecek birçok isim var. Her şey bir yana, kokoskov'un olimpiyatlara götüremediği, tarihin en geniş sırp kadrosuyla bir önceki olimpiyatlarda finalde abd'ye elenip gümüş madalya alan bir koçtan bahsediyoruz.
bizi sağlam bir savunma takımına çevirmiş olan koç.

şimdiye kadar yaptığı en bariz gelişme bu.