babamın galatasaraylı olmasıyla yaşadığım durum. fakat hayatında gs maçı izlememiş adamdır, sorsan gs'liyim der. xd

bunun dışında akrabalar arasında da pek futbol konuşulmaz. kimin ne takımlı olduğunu da pek bilmiyorum açıkçası. bir tek dayılarım fenerbahçeli, onu biliyorum. zaten onlar sayesinde fenerbahçeli oldum. bir de kuzenim galatasaraylı.

genel olarak futbol çok konuşulmaz bizim aile ve akrabalarda. arkadalarım arasında da futbolla ilgilenen az kişi var. futbol muhabbeti yaptığım tek yer burası herhalde :/

bütün bunları bir kenara bıracak olursam; ailede gs'li olması pek de önemsenmemesi gereken, hatta mutlu etmesi gereken durumdur. farklı takımlar demek taşak malzemesi demektir ve çok hoş olurdu herhalde.

not: @zaxd'nin entry'si üzerine ben de belirteyim. herkes istediği takımı tutmakta özgürdür ve bize de saygı duymak düşer.
ailemde bulunmayandır. anne baba abi abla eş üç çocuk fenerbahçelidir başkası düşünülemezdi zaten, babam fenerbahçeli olmayana bu evde ekmek yok diyerek bizi büyüttü şükür sicilimizde sorun yok. annem arada anlatırdı lefter'in maçı olduğunda radyodan takip edermiş öyle böyle değil yani.