Beşiktaş jimnastik kulübü futbolcusudur.

adı adem olmasına rağmen yabancı statüsünde oynamaktadır.
aynı zamanda sırbistan milli takımında da oynamaktadır.
Beşiktaş-Denizlispor maçında yardıran topçu.mental olarak kendisini adam edecek bi hocayla oynarsa ligin üstünde bir oyuncu.

orta saha oyuncumuzun kaleye böyle şut çekmesini istiyorum işte.
Üzüldüğüm beşiktaşlı futbolcu. Çünkü benzeri başıma gelmişti.

Sevgilisi ayrıldıktan sonra milli takımdan yakın arkadaşıyla evlenmiş ve çocuk yapmış sanırım adamda belli duygusal bir insan ve farklı ülkede. konuşacak biriside yok yalnızlık ve acı çekiyor heralde.

Oğlum allah aşkına bizim takımdan ozan,caner falan adamı bi rakı içmeye ya da bi yerlere götürün moralini düzeltin, biraz destek olun amk. Takma artık genç adamsın, yakışıklısın, paran pulun var, daha iyisini bulursun be kardeşim benim..
duygusal bir buhranda olan beşiktaş futbolcusu. anladığım kadarıyla olayın özeti şu: adem ljajic'in bir sevgili varmış. sonra ljajic'in milli takım arkadaşı luka jovic, ljajic'in sevgilisiyle yatmış. jovic bu iddiaları inkâr etse de sonradan ljajic'in sevgilisi ljajic'den ayrılmış ve jovic ile sevgili olmuş. ljajic de duygusal bir boşluğa düşmüş.

şimdi her ne kadar yakışıklı ve zengin olsa da duygusal olabilir bir insan elbette. acı da çekebilir, anlarım. ama kardeşim, bu kadar da takılma be amk. öyle bir bataklığa saplanmışsın ki çıkamıyorsun içinden. yere düşmüşsün, diz çökmüşsün, kalkamıyorsun. çünkü istemiyorsun. o bataklıktan çıkmak zor geliyor. aksiyon almak zor geliyor, hareket etmek zor geliyor. peki nereye kadar? hep böyle mi devam edeceksin? milyon eurolara mâl olan bir kontratın var; oynadığın kulübe, camiaya karşı büyük bir sorumluluğun var. böyle mi devam edeceksin hep?

yani bilmiyorum, kimsenin acısını başkasınınkiyle kıyaslamak da istemiyorum ama bu nasıl bir derttir?