türk futbolunda kötü yönetimlerinin cezasını çeken bilmem kaç yüzüncü kulüp.
2016-17 sezonu nda süper lig 'e çıkmışlardı hatırlatayım. günümüzde denizlispor , gazişehir gibi modern futbola uygun yönetilen kulüpler başarıya ulaşabiliyor. fakat adanaspor bunu başaramadı. günden güne daha da düştüler. en sonunda 2. ligdeler. artık buradan da 3. lige düşerler sonra da muhtemelen yeni adanaşehir gibi bir isimle tekrar lige gelirler. fakat adana demirspor varken bu yapılır mı bilmiyorum.

gerçekten adanaspor 'un hak ettiği bu değil. her ne kadar adana demirspor'un taraftar sayısının 1/3'üne falan sahip olsalar da taraftarları bunu hak etmiyor. bunu bir ads taraftarı olarak söylüyorum. gerçi belki de adanaspor'un düşüşü adana şehri için iyi olacaktır. zira herkes bir takıma destek verir bu gidişle. bilmiyorum artık geleceği pek kestiremiyorum açıkçası. umarım adana şehri için en güzeli olur diyelim.
Adanaspor:

"Bugün kulübümüzde yapılan Covid-19 PCR testinde 30 kişi daha pozitif çıkmıştır. Bu kişilerden 21’i futbolcu, 6’sı personel, 1’i teknik ekip olup, yöneticilerimizden Hamza Akgül ve İlhan Sevimli’nin de test sonuçları pozitif çıkmıştır. "
Adana, yeni stadına kavuşuyor!

Yeni Adana Stadyumu’nda koltuk montajı tamamlandı. Stadın yeni sezona yetişmesi bekleniyor.