Futbolcu

Doğum: 7 Ağustos 1996
Uyruk: gabon
Boy: 1,80 m
Mevki: santrfor
Ayak: Sol
Fifa kariyerinde takımdan ilk gönderdiğim isim kendisi 2 haftadır performansıyla şaşırtıyor Böyle devam etmesini umuyorum memleketimin takımı Fenerimle beraber zirveye oynasın
Bi fenerbahçe söylentileri var da umarım 2 maçlık performansıyla değerlendirilmiyodur sonra bi bienvenu etkiisi olursa üzülen biz oluruz hee ama cisse veya ademi takası olacaksa ben okeyim
ulan millet nerelerden ne topçular buluyor diyerek ağzım açık seyrettiğim, fakir lukakusu. hem de ondan çok daha hızlısı. fizik olarak kamyon gibi duruyor ama aşırı çabuk ve süratli. şutları da kalçadan çıkartıyor. hiç öyle plase vurayım abi diye kaygısı yok dan dan dan vuruyor.

biz de menajer kandırmasıyla ademi falan alalım anasını satayım.
performansına kendisinin bile inandığını düşünmediğim futbolcu. arkadaşın kariyerine transfermarkt sitesinde biraz baktım. bonservisi bordeoux kulübünde olsa da sürekli alt liglere kiralanmış bir futbolcu. en son portekiz ikinci liginde oynuyor ve oradan hatayspor'a transfer oluyor. kabul edelim hatayspor adına çok başarılı bir transfer ama bu büyük takımlar için olası bir durum mu? böyle bir transferden sonra biz ne hissederdik bir düşünelim. bence bu kim ya? nereden buldunuz bunu? buna mı kaldık? tarzı bir tepki gösterirdik.

kulübümüz hem kendi taraftarının hem de rakip takım taraftarlarının dalga malzemesi olurdu. açıkçası herhangi büyük bir takımın yöneticileri böyle bir transfer istemez ve yapmaz. bu kadar büyük bir riskin altına girmez. o yüzden böyle futbolcuları, hatayspor, erzurumspor, gençlerbirliği gibi takımlar bulur ve yapar. çünkü onların aldığı risk senin aldığından her zaman daha az olur.