başlama saati 16:00 olan TVF Sultanlar Ligi maçı. TRT Spor Yıldız yayın akışında görünüyor.
yarın sezonun ilk maçına çıkıyoruz. ana karantinada olduğu için kadroda yer almayacak muhtemelen. lazareva as oynayacak gibi duruyor, utandırır inşallah.

bakıldığı zaman ligin en iyi liberosuna ve ortasına sahibiz. ligde naz'dan iyi birkaç pasör var sadece. meliha tecrübeli. arina çok potansiyelli. yani beklenti düşük bu yıl da ama aslında kadromuz iyi bir koç yönetimiyle oldukça iyi oynayabilir.

göze hoş gelen bir voleybol görmek istiyorum. kadromuz görece zayıf diye kötü oynamak zorunda değiliz. ecz'nın kadrosu mesela hem kötü hem ruhsuz hem taktiksiz garip bir takım olmuşlar. bizim sonumuz da onlara benzemesin. her gün üzerine koymalıyız.
lazareva smaçör olarak başlıyor. arina da yedek. terzic daha ilk maçtan nefret ettirdi. amaç ne anlamıyorum.
TRT Spor Yıldız ekranlarında yayını birkaç dakika önce başlamış olan maçtır. tribünler oldukça dolu gözüküyor.
ilk sette bloklarımızı beğendim. buse'nin pas dağılımı çok iyi ama kalitesi daha iyi olabilir. lazerava'yı beğendim, burcu da iyi. meliha'yı ise hiç beğenmedim. gizem sahanın yarısını alıyor ama servisleri meliha'ya atıyorlar. bütün takımlar servisi gizem'den kaçıracak gibi. meliha'nın manşetleri daha sağlam alması lazım. pamuk ipliğine bağlı manşetlerimiz. arina izlemek istiyorum. eda'da da hala ilk günkü gibi aynı hırs, kaptana gerçekten bravo
buse'nin servislerini düzeltmesi lazım ve çapraza daha çok top atmalı. yine de her türlü naz'a tercih ederim. göze hoş gelen bir oyun oynadık. manşet alan libero, blok tutan hızlı orta oyuncu fenerbahçe'de görmeye alışık olmadığımız şeylerdi :) bir de arina'yı izleyebilsek onu da görmüş olurduk