inanılmaz zor bir durumdur.
bakın şerefsiz evladıyım ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.
zaman gelir 100 küsür gün arar arar ararsınız, sonra bir ışık doğan aniden... onu görürsünüz. yaklaşıp usulca, merhaba lisansınız var mı ? dersiniz.
(bkz:tahir karapınar)
Fenerbahçe için inanılmaz zor bir hadiseymiş gördük. Bu takımı bu kadar süre teknik adamsız bırakan yönetim de bu takımı idare edeceğini zanneden iki eski futbolcu da bugünkü kepazeliğin sorumlusudur.

Gustavo bile ayak sürüyorsa bu olmayan teknik adam yapılanması ve yönetim beceriksizliği sonucunda ben nereye geldim kardeşim yaklaşımıdır. Koskoca fenerbahçemizin böyle ayak takımı haline döndürülmesini hazmedemiyorum.

Türkiye kupası ve dolayısıyla Avrupa ligi katılım ve süper kupa maçı gibi hedefler vardı, bu gezegende bir teknik adam bulunamadığı için bu hedef ziyan oldu. Ardından milyonlarca olasılık üst üste denk geldi, zarlar sürekli şeş geldi şampiyonlar ligi fırsatı önümüze düştü ama bu beceriksiz anlayış yüzünden böylesine bir fırsattan da olduk.

Ne futbolcu Avrupa kupası istedi ne de yönetim. Transfer yetişmez, tatil yapamayız anlayışı olduğuna eminim artık. Bizi böylesine köy takımı gibi bir duruma düşürenler utanıyor mu acaba?