yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar alımları şu an için kapalıdır!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

5 şubat 2020 kırklarelispor fenerbahçe maçı/
2
Ztk çeyrek final ilk maçı.

Başlama saati 14.30
hakem Atilla Karaoğlan yöneteceği maç.

Karaoğlan’ın yardımcılıklarını Kerem Ersoy ve Mustafa Savranlar yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Turgut Doman. VAR hakemi olarak Bahattin Şimşek, AVAR hakemi olarak da Murat Erdoğan görev yapacak.
(bkz:gündüz maçı)
Boş yere hocayı ve takımı yoruyoruz yahu. Yandaşlara para kazandırmak dışında başka hiçbir şeye yaramayan bir organizasyon için niye uğraşıyoruz anlamıyorum vallahi. U19 takımını falan gönderin oynasın çocuklar. As takımda boş yere maç başı ücret ödeniyor. alper, falette, mevlüt, tolgay falan form tutup ne yapacak sanki.


Edit : ilk defa eksi oy aldım. Zaten reel hayatta da bu düşüncemden dolayı saçma sapan konuşma la diye çok laf yemiştim.
Avrupa kupalarında oynamayan takımımız için rotasyonda kullanılması düşünülen oyuncuların durumunu görmek adına fırsat maçları olmasının yanında Türkiye'nin 2 numaralı futbol organizasyonudur. Dolayısı ile fenerbahçe futbol takımı için bir hedeftir.

Rami, falette, deniz ve ferdi gibi isimler için fırsat olacaktır. Özellikle jailson'un asıl mevkisi orta sahada süre alabilmesi için stoperde form tutan bir oyuncuya ihtiyacımız var zira ozan tufan ve Luiz Gustavo'ya fazla yük biniyor.

Ayrıca fenerbahçe'nin gittiği yere bereket, hareket ve coşku götürdüğünü de düşünürsek kırklareli'deki fenerbahçeliler için de ayrıca keyif olacaktır.
A spor'dan yayınlanacak maç.

Radyodan dinlerim daha iyi.
Trabzon'dan Kırklareli'ye geçmek mi?

Medeniyet şoku yaşatan maç.
Aspor'a yönelik protestoya devam.
İLK 11'LER

Fenerbahçe
Harun
Isla
Rami
Jailson
Deniz
Tolgay
Mehmet Ekici
Ferdi
Rodrigues
Zajc
Mevlüt

Kırklarelispor
İbrahim Demir
Davut
İbrahim Sürgülü
Müslüm
Serkan
Emre
Enis
Yüksel
Caner
Mert
Hacı Ömer
40. Dakika itibari ile golsüz geçen maç.