cuma günü TRT Spor Yıldız'dan yayınlanacak TVF Sultanlar Ligi maçı. karşılaşmanın başlama saati 14:30.
fena oynamadık, en azından kazanacak kadar oynadık.

meliha'nın biraz kendisine gelmesi mutlu etti, gs maçındaki meliha hayatımda gördüğüm en kötü smaçördü. birkaç pozisyonda yine melihalığını gösterdi ama birkaç tane de zor top öldürdü. dengesizliği yakmasa keşke bizi. defansta beğendim, daha iyi manşet alabilirdi.

arina birkaç tane çok şık smaç vurdu, hiç ace alamadı :(
arina sadece 3 tane manşet almış. sezon başında gizem ve meliha arina'yı serviste saklamalı demiştim ama bu işi fazla abartmamalılar. kendi alanlarına ek olarak en fazla 2-3 adım daha fazla kapatmalılar çünkü arina'yı kapatacağım diye kendi manşetlerini alamıyorlar. gs gibi iyi servis atan takımlara karşı çok zorlanırlar. arina mihajlovic kadar kötü manşet almıyor ayrıca 17 yaşında. izin verin de manşette de kendisini geliştirsin.

naz as pasör bu belli ama buse girdiği anlarda gayet iyi oynattı. naz'ın birkaç kötü pas atmasından sonra kenara gelmesi de ona bir mesajdı bence. forma o kadar garanti değil. naz ve buse sık sık değişebilir çünkü lazareva ve tutku arasında dağlar yok.

bloklarımızı geliştirmeliyiz

terzic ipar ve ana'yı aldın, iyi de ettin. ikisi de sayı aldı. peki neden 24. sayıda kenara alıyorsun onları? fark olmuş 7 ne olacak yani. bu adamı cidden anlayamıyorum.