433

çok meşhur bir instagram sayfası. adından da anlaşılacağı üzere futbol konseptli paylaşımlar yapmaktadır. şu anki verilere göre 27 milyonun üzerinde takipçisi vardır.
adminlerinden biri (bkz: metecan kanbur) olan hesap.

kendisi galatasaraylı olmasına rağmen fenerbahçe, galatasaray ve beşiktaş'la ilgili paylaşımlar yapıyor. yani takımını kayırmıyor. hepsi için eşit paylaşım yapıyor neredeyse. seviyoruz kendisini.
ayrıca 433 de çok güzel bir sayfa. instagram kullanıcılarına kesinlikle tavsiye ederim. çok aktifler ve paylaşımları da gayet kaliteli. biraz ingilizce bilginiz varsa daha da eğlenceli hale gelir.
instagram uZerindeki en iyi futbol sayfasi, net. Cok nadir insta kullaniyorum(*) ve girdigimde mutlaka paylastiklari gonderilere bakiyorum.

Planlamalari harika. Hangi gonderi cesididinden kac tane paylasilacagi hep planlanmis ve planlarina da uyuyorlar. En sevdigim icerikleri ise gercek hayattan kesitler. Yani basiniza gelen bir spor olayi varsa ve dogrudan/dolayli yolla futbolla ilgiliyse yollayin. Gorurlerse paylasirlar.
Ayrica takipcileri ile iletisimleri de harika. Paylastiklari her gonderinin altindaki yorumlara mutlaka cevap veriyorlar.

Eger instagram kullaniyorsaniz mutlaka takip etmenizi oneririm.