formamıza takacağımız günü heyecanla beklediğim yıldız.

kafamda bu sene olacağına dair çok büyük ümit vardı; 2020 senesinde 20. süper lig şampiyonluğu, ve 4. yıldız çok yakışırdı ama darmaduman olduk yine. kimbilir hangi yıla kısmet olacak...
yavaştan psikolojimi bozmaya başlayan yıldız.

aslında 6 senedir şampiyon olamamamızın baskısının bu denli yüksek olmasının temel iki sebebi var; fenerbahçe'nin şampiyon olamamaya alışık olmaması ve 4. yıldız. eğer 4. yıldız muhabbeti olmasaydı daha az baskı olurdu ve daha rahat olurduk, daha inançlı olurduk. ama 1 şampiyonluk kala o yıldızı takamamak ve 4. yıldıza bu denli yaklaşmışken bir türlü ona ulaşamamak fenerbahçe camiasının psikolojisini bozuyor.

üstelik galatasaray 5. yıldıza doğru gidiyor, biz ise hala 3 yıldızız. yıldız muhabbetini önemseyen birisi değilim ama görünen o ki hem ben hem de taraftarımız, yıldız muhabbetini bilinçaltına yerleştirmiş durumda.
fazla uzatılmış mevzu. 4. yıldızımız ha var ha yok zerre umrumda değil. isterlerse bütün şampiyonluklarımız yok sayılsın, 0 şampiyonlukla duralım biz hala türkiye'nin en büyüğüyüz. ben türkiye'nin en çok şampiyon olan aynı zamanda daha fazlasının da kazanılmaması için tarihin gördüğü en alçakça kumpaslardan birine uğrayan fenerbahçe takımının taraftarıyım. birilerinin uşakları neyi kabul ederse etsin.