türk futbolunun en rezil olaylarından biridir. şampiyonluk yarışında 5 gol attığımız rize deplasmanından dönerken saat 22.30 sularında otobüsümüz kurşunlanmış, üstü kapatılmaya çalışılmıştır.

maç dönüşü lider, o hafta galatasaray'ın yenmesi ile de 2 puan gerilerine düşmüştük. sonra ne mi oldu? bu önemli virajda, kritik haftalarda bir sürü puan kaybına neden olan bu saldırı gerçekleşmişti.

her şeyden önce insan hayatı tehlikeye girmiştir. olay trabzon'da gerçekleşmiştir. ayrıca buna ''tiyatro'' diyen şerefsizler de vardır bu ülkede. kim olduklarını biliyorsunuz.

saldırı yapılırken şoförün ölmesi, kontrolü kaybetmesi ve otobüsün devrilip futbolcuların ölmesi amaçlanmıştır. ama çok şükür başarılamamıştır.

aydınlatılamaması da büyük bir skandaldır.
Dünya spor tarihine geçmiş kara bir leke. Şampiyonluk yarışındaki takımı yarıştan çekip alan, çoğu oyuncunun o sezon takımdan ayrılmasında ana etken olan hadise. 4 yıldır faillerin bulunamaması her fenerbahçelinin içindeki ateşi biraz daha harlamaktadır. 3 temmuzda eski genelkurmay başkanımız ilker başbuğ'un dediği gibi "sarı lacivert bir duvar" ören bu camiaya hala bazı şeylerin bedeli ödetilmeye çalışılmakta. O günden bugüne olanları, sahte tapeleri, algı yöneten gazeteleri, gazetecileri, utanç verici manşetleri, ülkeden kaçan savcı bozuntularını, silahlı saldırıya uğrayan takıma, kurşun ve saldırıyı hatırlatan kareografi yapan takımın taraftarlarını bu kulüp ve büyük taraftarı unutmayacak. "cemaat fenerle başa çıkamadı" ÇIKAMAYACAK!
Başka bir ülke de başka bir kulübün başına gelse hatta Türkiye'de bile ismi lazım olmayan o camianın başına gelse değil o hafta sonu maça çıkmak, sezon tatil edilirdi. Fakat burada bizim de hatamız var. Kulüp ve camia olarak failler bulunana kadar maçlara çıkmıyoruz diyemedik.
başka bir ülkede olsa ligin iptal olmasını gerektirecek olan saldırıdır.insan düşünmeden edemiyor. bu fenerbahçe size ne yaptı be kardeşim? insanların canına kast etmek ne demek ?