İki takıma da taraftar desteği açısından olumlu bakıyorum. Fakat fatih karagümrük de gelirse fenerbahçe, Galatasaray, beşiktaş, ıbfk, kasımpaşa sonrasında İstanbul'dan 6. Takım durumuna gelecek. Bir ligin 3te 1 tek bir şehirden olması hoş değil. Bu arada ıbfk yerine gelsin isterim en azından kalpten seyircisi var, fakat böyle bir şey olmayacağı için Adana demirspor gelsin isterim.

Bu ligin daha fazla bölgede açılması gerek. Erzurumspor geldi, hatayspor geldi. Halihazırda Gaziantep var, Antalyaspor ve alanyaspor var rizespor ve konyaspor da ligde. Şu lige bir Karşıyaka, bir samsunspor, bir altay ve adanademirspor yakışır. Zorlu deplasmanlar olur. Bir de Van, Diyarbakır, şanlıurfa, Edirne, Kırklareli gibi illerden bir takım gelse ligimiz ve ülkemiz için faydalı olur ama kısa vadede mümkün değil
İki takım da fiziksel açıdan bitkin gibi. Yine de son dakikalara kadar 2. Golü arayan ekip ads idi. Bakalım uzatmalar nasıl olacak. Ama bu bitkinligi görünce penaltılara gitmesi olası.
120. Dakikada hakem Cüneyt Çakır ads'nin olası penaltısını ceza sahası dışında diyerek serbest atış kullandırttı.

Var ne işe yarar? Buna da bakılmayacaksa neye bakılacak? Gidip kontrol et emin ol dimi. Ads elenirse bu karar yüzünden hesabını kim verecek?

He şey denilebilir iki takım da lige çıktı. Kim itiraz edebilir ki. Xd