yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
lacisozluk lacisozluk

3 maçlık galibiyet serisifutbol için; herhangi bir organizasyonda veya bir takımın fikstüründeki bütün organizasyonlarda 3 maç art arda kazanması durumu.
kısacası 3'te 3.
fenerbahçeli futbolcular biraz umursarsa bunu yapmaları çok zor olmayacaktır fakat umursayacaklar mı göreceğiz. bence yine umursamayacaklar. beşiktaş, sivasspor ve rizespor maçlarını kazanabilir miyiz? evet. fakat dediğim gibi oyuncuların bir ruh koyması lazım, bir efor sarfetmesi lazım ki yapabilelim bunu. ha bu seriyi çıkartırsak şl ön elemesine gidebiliriz hala. çünkü beşiktaş ve sivasspor'la da oynayacağız. direkt iki rakibimiz. fakat bizim takım ne kadar umursar orasını bilemiyorum tabi.
bizim takım umursamayacak, yine bizi kanser edecek demiş miydim?
Her takım sporunda ortaya konulan mini hedeftir.
Ama bizde... Heves bırakmadılar. Hepsi tatil modunu açmış işte sözleşmesi bitenler biraz yırtınıyor yeni sözleşme kalabilmek için hepsi o.

Şans yanımızda olursa kazanıyoruz olmazsa kazanamıyoruz. Yoksa kazanmak falan istemiyoruz.
biz kendi kendimize heyecanlanıp, umutlanıyoruz, fenerbahçe forması giymeyi dahi hak etmeyen vatandaşlar sahaya çıkıp, umutlarımızı bitirip kahrediyorlar. gençlerbirliği maçında inşaatta fenerbahçe formasıyla bayrağı sallayan adamı akşam evine üzgün gönderiyorlar. gel gelelim ki bu vasıfsız, beceriksiz, aidiyet duyguları olmayan, futbolu değil parayı seven futbolcularımız evlerine gidip hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam ediyorlar.

aklıma geldikçe sinirleniyorum, o pozisyonu kaçıran garry rodrigues.. biz fenerbahçe taraftarı olarak 2 gündür kriz geçiriyoruz, acaba garry adlı vatandaş bu pozisyonu gerçekten düşünüyor mudur?