spor toto süper lig
2020-2021 Sezonu 27. Hafta karşılaşması
19:00
beIN sports
Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu
süper lig 2020-2021 sezonu 27. Hafta maçı.

Sanırım bu maçın skorunun sezon sonundaki tabloya etkisi büyük olacak.

Hatta 97'deki çalkantılı 28 Şubat sürecinin bir benzerini fenerde başlatabilir duruma göre.(*) tarih sever böyle şakalar yapmayı, aynı gün ve ay falan.
Çok umutsuzum bu maç için. Trabzon baya toparladı gol atacak adamımız da yok kazanamayız diye düşünüyorum malesef.
Malum takım nasıl 3 puanı aldıysa bizim de bir şekilde 3 puanı alacağımızı düşünüyorum ne kadar umutsuz olsam da. Pelkas ve gustavo dönsün yeter ki.
Trabzonspor'un toparlaması ve 25 haftadır oynadığımız oyunun ne olduğunu kestiremememizden dolayı çok seye gebe olan maçtır.
erol bulut'un takımı bu maça nasıl hazırlayacağını çok merak ediyorum. (*) trabzonspor topu iyi kullanan bir ekip ve abdullah avcı ile beraber 14 galibiyet 4 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldılar. o da malum takıma karşı. galibiyet şansımızı %30 olarak görüyorum. oyuncuların bireysel çabası ve aklı ile belki 1 puan alabiliriz. şu kadroya şu top oynatılıyor ya, yazıklar olsun.
Arkadaşlar kral çıplak.

Bu maçı kazanmak icin rakibe sürpriz yapmak gerekiyor. Bunu da bizim teknik heyette yapabilecek kimse yok. Olsaydı haftalardır görürdük. Onun dışında Hatayspor maçında olduğu gibi şansa goller atarsa puan alırız.

Öte yandan kaybedersek sezon başında itin mabatına soktugumuz ts ile puan puana geleceğiz.