Kesinlikle çamur at izi kalsın denilecek bir durum değil. Hesap vermek zorundalar. Açıkça Fenerbahçeliler federasyonda, var odalarında bu hataların sebebi fb'liler demek istemiş. İstememiş demiş. Evet tam olarak bunu söylemiş.

- bu insanları fenerbahçe spor kulubu mü ise almıştır?
- fenerbahçe Spor kulübünün federasyon ve mhk'da iş verdiği başkaları var mıdır?
- mhk ve tff'de görevler verilirken başka takımlardan da birilerine görev verilmiş midir?
- bu sözde fbtv'den gelen çalışanlar hangi maçlarda hangi hatalardan ve sonuçlardan sorumludur?
- bu fbtv'den gelen çalışanlar hala görevlerinin başında mıdır?
- son olarak bu çalışanlar kaç Fenerbahçe maçında görev almıştır ve bu maçların sonuçları nelerdir?
Bu soruları ve aklıma gelmeyen nicelerini ivedilikle açıklamak zorundadır. Mızrak artık çuvala sığmaz oldu. Öyle ortaya bir bok atayım sonra çekileyim kenara durumu bitmiştir.
Fenerbahçe Spor kulübü avukatları savcılığa en hızlı şekilde başvuru yaparak bunun aydınlatılmasını sağlamalıdır. Yeter artık.
Mevcut süreçte spordan bu kadar uzun süre uzak kalmışken, herkes birbirine sıkı sıkıya sarılmış ve yardim elini uzatmışken, kulübümüz hakkında ileri geri konuşulacak bir açıklama yapılmasından geri durulmuyor. Yapılan açıklamanın mantığını bir türlü kavrayamadım. Neden böyle afaki bir açıklama yapılıp, kamuoyunun aklını başından alma girişimlerine kalkışılır gerçekten akıl alır gibi değil. Sezon içerisindeki durumumuz ortada iken ve sürekli hakemlere veryansın eden bir boyuta gelmişken biz nasıl böyle bir şey yapabiliriz gerçekten akıl sır erdiremiyorum. Yani ligi biz mı dizayn ediyoruz şimdi? yani var hakemlerinin net başarısızlıklarının suçlusu fenerbahçe camiası mı? Var getirildiğinden beri net bir başarısızlık var ortada ve bunun sorumlusu olarak bizi göstermeye çalışıyor o kişiler. Dahası açıklamayı yapanların görev yaptığı sezonlarda şampiyon olan takımlara bakalım biz kaç kere şampiyon olduk ya da puanlarımız bir bir yenildi? Basit bir mantık kuruyorum şimdi, biz dizayn ediyor olasaydik üst üste aciklamalar yapar ve var ayarlari ile oynar şampiyon olurduk değil mı? Var mı ortada böyle bir durum? Daha çok kötü şeyler yazmak istiyorum ama sınırlar var. Ne desek az arkadaşlar 3 temmuzdan bugüne dek geçirdiğimiz değişim ortada iken hala bizim bu şekilde şamar oğlanı olarak bunlara aman vermemiz çok gülünç. Bu açıklamayı yapanlarda, yayınlayanlara bu işin suçlusudur benim gözümde. Bu açıklamayı yapan ve yayınlayan kişi ve kurumlar mevcut korona sureci bittikten sonra da bu kötü niyetli ve bomboş açıklamalarına devam edeceklerini net şekilde gösterdiler. Yazık gerçekten yazık.
beklentileri karşılayamamış açıklama. en azından benim.üstte de arkadaşlar belirtmiş, yapılan algıya karşılık yumuşak bir tepki gösterdik.