süper lig 2022-23 sezonu 12. hafta maçı.

onca gözyaşı boşa gitmeyecektir muhtemelen, gs'nin çok sağlam kollanmasını bekliyorum. kollanmaları lazım çünkü pirlo'dan bile daha kötü bir hocaları var, ite kaka puan almak dışında bir oyunları yok.
Emin bayram, Emre Taşdemir ve potter’ın ilk 11 başlayacağı maç.

Xd adeta gel sağdan bana vur der gibi bir kadro.
karagümrük'ün viviano'dan başlamak üzere oldukça lakayıt oynadığı maç defansta çok sallanıyorlar ayrıca gslılar caner erkin'i ıslıklıyor ne oldu lan muğdat gibi maç mı verdi ha.
bahattin şimşek var yardımıyla şovunu yaptı 3 dakika önce kerem'in yaptığı ayağa basmaya kart çıkmazken karagümrüklü adnan'a kırmızı çıktı.
ilk yarısı 0 biten maç karagümrük 10 kişi kaldıktan sonra oyunları gram değişmedi geride son derece uyumsuz ve tembeller gsde hiçbir şey yok doğaçlama oynuyorlar kerem emre emin son derece kötü oynuyor, hakeme gelecek olursak bahattin şimşek karagümrüklülere iki ayağa basmadan bir sarı bir kırmızı çekerken kerem'in ayağa basması emin bayram'ın tokadı ve emre taşdemir'in enseye vurmasına kart çıkarmadı ağlamaları işe yaramış gslıların istedikleri hakem tam da böyle yönetim göstermelidir adalet hak hukuk hikaye.
hakem 70 dakika boyunca gslıların 5 sarılık faulünü es geçti caner'in tertemiz aldığı topta dries mertens'in sahtekarlığına kanıp umut vaat eden bir pozisyona temassız faul çaldı hakem son olarak gol atarsa görevini 4/4 yapmış olacak.