karşılaşması
3 - 0
Süper lig 21.hafta maçı. İlk yarının son karşılaşması. Başlama saati 19:00.
başakşehir bugün(*) kayseri'ye 2-0 yenildi. kayseri bay geçiyor bu hafta galiba. bundan dolayı bizim maça bayağı dinlenmiş bir şekilde çıkacaklar. biz ise sivas deplasmanından(*) yorgun bir şekilde döneceğiz ve eksiklerimiz de var maalesef. bu maç, gs maçına kadar olan 4 maçlık fikstürdeki(*) en kolay maç gibi duruyordu fakat bu bile o kadar kolay geçmeyecek, belli.

Yarın bu maç var ama hala Mesut transferinde kafalar. Son 2 haftadır sürekli Mesut gelecek mi X gidecek mi y gelecek mi.

Camia olarak kafalar hala transferde. Transfer şampiyonu olmakla övünür hale gelmeye başladık. Şampiyonluk için iyi kadrolar gerekir ama sadece kadrolar yetmez, kafaca odaklanmak da gerekiyor. Umarım taraftar Mesut transferi ile sarhoş gezerken takım da ayak uydurmaz.
mümkünse gol yemeden, savunmada güven vererek birkaç pozisyon bulup 3 puanı biri duran top golü olmak üzere 3 golle alıp yolumuza devam etmemiz gereken maçtır.

bu maçtan sonra iç sahada rizespor ile oynayacağız. onlar da yeni hocalarıyla çıkışa geçmek istiyorlar ve o maç da kolay geçmeyecek. önümüzdeki bu iki maçta kesinlikle puan kaybı olmaması gerekiyor. iç saha performansımızı artık düzeltmenin vakti.

maçla ilgili en büyük kaygım, camianın rehavete kapılmış olması. dilerim takıma yansımaz bu ruh hali.
Muğdat'ın olmayacak olduğunu duyunca üzüldüm. Şahsen sahaya çıkıp bir iki oyuncumuza tekme atıp, kırmızı kart görmesini saglayabilirdi. AA pardon o transfer olmadan önceydi, unuttum.

T: tatava yapmadan iyi oynayarak, vurup geçmemiz gereken maç.
Bu kadro kalitemizle lider olamasak bile liderle aramızdaki puan farkını hiçbir zaman 4-5 bandına çıkarmamamız gerektiğinden mutlak galibiyet beklediğimiz maç. Attila'nın oynamasını isterim ancak muhtemelen bir sonraki haftadan itibaren kadroya monte edilecektir.
Ulan yine izleyemeyeceğim maç.

Allah seni kahretmesin gsli patron!!

Ben izlemiyorum ya şimdi 5 gol atarız. :/