göztepe maçında(*) iyi sinyaller verdik fakat kesinlikle rehavete kapılmamamız gerekiyor. trabzonspor'u yenerek onları olası bir kaosun içine atabiliriz. önemli bir maç olacak haliyle.

sessiz sakin topumuzu oynayıp kazanmamız gereken maç. rehavet yok, heyecan yok, panik yok. bu maçı da kazanıp galibiyet serimizi 3'e çıkaracağız inşallah.
merakla beklediğim maç. trabzonspor maça çıkmasın bence en azından 3-0 mağlup olur.
Kalecileri uğurcan bugünkü irfancan gibi ya da geçmiş yıllardaki onur kıvrak gibi ekstra performans göstermezse çok rahat kazanacağımız maç.
bazı futbolcular fenerbahçe'ye karşı dünya starı gibi oynuyor. en son maçta guilherme ve halil'i gördünüz işte, her fenerbahçe maçında böyleler. trabzonda da maalesef uğurcan çakır var. geçen seneki maçı hatırlıyorum 10-0 bitecek maçı neredeyse kaybediyorduk. ekuban da bizim maçlarımızda yıldızı parlayan bir oyuncuydu, onun olmaması iyi oldu. fakat bizim gol yememiz için zaten rakibe gerek yok, hakemler sağolsun saçma sapan bir penaltıyla işimizi bitiriyor. önemli olan hücumda bitiricilik noktasında hangi seviyede olacağız. samatta'nın cisse'nin pelkas'ın kaçırdığı goller çok can sıkıcıydı.
Kazanarak 1 tasta 3 kus vurmamiz gereken mac. Oncelikle ts'nin hocasi her turlu kovulur ve saglam kaosa girip devre disi kalirlar, bir diger avantajimiz ise galibiyet serisini devam ettirmek olur. En onemliside gs biz kazandikca çökuyor, bir derbi galibiyetimiz ile iyice yikilirlar.

Perotti'nin takima girmesi ile oynamayan oyuncumuz kalmayacak bu macla beraber. Kotu oyunun bir bahanesi olmaz, iyi oynayip kazaniriz insallah.
Kazandığımız takdirde ligdeki tüm dengeleri alt üst edeceğimiz maç. Maçın net favorisi biziz.

İçim içimi yiyor, heyecandan yerimde duramıyorum. Koca Hafta geçmeyecek belli oldu.
Hatayspor ya da karagümrükspor maçından daha zor olmayacak maç. Hatta daha bile kolay geçecektir.