twitter

Ekranların önünde tartışalım ne varsa demiştir. Sezon başından bu yana sataşıp duruyorlar basın toplantılarından. Saha dışına çıkmak için her türlü şaklabanlığı yaptılar şimdi de biz açık çağrı yaptık gelin milyonların gözü önünde tartışalım diye. Ben şahsen onların bu kadar cesur olacağına inanmıyorum.
Haklı olmanın verdiği sonsuz özgüven vardır ya hani. Işte o özgüven ali koç'a kadar. Bizi sonsuz haklılığımızda, sonsuzu hiç edebilen tek adam savunacak. Işte o yüzden Umarım program gerçekleşmez. Ali koç ile buradan kârlı çıkmamız mümkün değil. Eveleyecek, geveleyecek anlatamayacak...
Elbette yosmaların maçası yememiştir. Saha içinde kalalım falan fjdjjsksks

Amatör eğlendirir ancak. Tersi olsa kaçtı diyecek kerkenezler , bugün başkan harika cevap verdi diye avuntu içerisindeler oysa içte içe keşke çıksa diyorlar.

Ancak gese hep böyledir, kapalı kapılar ardında iş yapmasını iyi bilir. Herkesin önünde dürüstçe konuşabilecek kadar argümanları olsa zaten yaparlar. Kimse merak etmesin, oysa uzakta iftira yalan atıp sonra gel ispat et denilince Ehehehe şey biz sahadayız diyerek kurtulamazsınız, ancak er meydanından kaçarsınız ve kaçtınız.

Şu saatten sonra diline Fenerbahçe’nin f’si gelemez bu şahsın ve kıvrak camiasının.

Bizimkine gelirsek, karşımıZdaki yapının hem yüzsüz hem de lobici olduğunu görmüşsündür artık. Ne yapıyorsan nasıl yapıyorsan yap ve taraftarı kenetleyecek işler yap. Zira senin mayanda Fenerbahçe taraftarına liderlik edecek o kudret ve beceri yok. Sanma ki bu açıklamalar sana olan tepkilerimizi bertaraf eder, o iş başka bu iş başka.