Spor Toto Süper Lig
37. Hafta karşılaşması
20:30
Bein Sports 2
Mete Kalkavan
Antalya Stadyumu
Ersun hoca'nın otobüs çekmişti ilk maçta ve bundan dolayı da eleştirilmişti. Çünkü gs'den puan almıştı. Bunu Mourinho yapınca ama ilah gibi ovmesini bilenler yerin dibine sokmuştu hocayı ta ki fb'den de puan alana kadar. Çünkü onların zihin dünyasında Ersun hoca fenerbahçe'ye " yatacaktı. "

O ilk maçtan sonra Antalyaspor aylarca maç kaybetmedi. Belki çok maç da kazanmadı ama başkanı kulübü terk etmiş bir camia olan Antalyaspor'un başında çok önemli işler yaptı. Belki oyun olarak memnun etmiyor ama bir düzen oluşturmuş, en azından planı olan bir takım inşa etmiş ve Türkiye kupasında da finale yükselmiş bir Antalyaspor yaratmayı başarmış durumda Ersun yanal.

Bu maça gelirsek hakemler etki etmezse gs'nin kazanabilmesi için birisinin ( kerem gibi ) ekstra şeyler üretmesi, uzaktan muazzam bir şut gibi falan , gerekir. He bir de Podolski'nin biraz oynaması gerekir ki ilk maçtan önce GS paylaşımı yaptığı için Ersun hoca'dan kesik yemişti unutulmasın.

Skor tahminim 1-1.
bjk-kayseri maçı yerine izleyeceğim maç. Ersun Yanal'ın gs'ye sürpriz yapacağını umuyorum.
Gs'nin kazanmasi gereken mac. Totem yapmiyorum, ciddiyim. Burada havlu atarlarsa derbide yatarlar bjk'ye, kazanarak gelmeleri lazim. Zaten her turlu ustlerindeyiz bunlarin, biz kazandigimiz takdirde sorun olmayacak.
#Antalyaspor : Boffin, Mert, Bahadır, Naldo, Kudriashov, Ufuk, Serdar, Fredy, Amilton, Bünyamin, Podolski

#Galatasaray : Muslera, Şener, Donk, Marcao, Ömer, Etebo, Gedson, Emre Kılınç, Emre Akbaba, Kerem, Halil
GS aşığı ucuz insan podolskinin performansını dikkatle izleyeceğim maç. Bireysel olarak sporculara ya da hakemlere kilitlenmemeye çalışırım ama bu ahlaksız Podolski biraz garip bir karakter. Dikkatli olmak lazım.

Bizim herhangi eski bir futbolcumuz bize karşı bile isteye kırmızı görse yer yerinden oynardı. Gundem olacaktır ama en fazla 5 6 saat falan. Sonra oyna devam. (*)