UEFA Avrupa ligi 3. ön eleme turu mücadelesi.bu tur pandemi dolayısı ile tek maç üzerinden oynanıyor.
Bjk'nin 85. DAKİKADA yediği golle uzatmalara kalan maç. 1-1

Ortamlarda Portekizin köy takımı deriz ama işte seviyemiz ancak bu kadar.
rio ave'nin penaltılarda turu geçtiği maç.

ülke olarak plansızlığımızın sahaya yansıma aslında. beşiktaş gibi bir takım rio ave'yi de geçemiyorsa kapatalım gitsin abi.

gerçekten hak etmiyoruz şampiyonlar ligi'ni. norveç ligi bile bizden daha çok hak ediyor. kaldı ki adamlar kaçıncı sıradaydı en son unuttum. 20'lerde bir şeydi sanırsam. bizim takımlarımızdan daha planlılar yine de.
Muhteşem bir şekilde bjk'nin wellinton'a penaltı attırdığı bir penaltı izletti bu maç. Ben böyle affedersiniz de dangalakça bir şey görmedim. Tabi ihale ona kalamaz, 90 dakikada şu takımı eleyemiyorsanız yazıklar olsun demek gerek. Bjk bu kadrosu ile ligde 4. Sıra ve üzeri büyük başarıdır. Çok yetersiz bir kadro var.
beşiktaş beşiktaşlığını yapmıştır. önce lyon'un şampiyonlar ligi'nde yoluna devam etmesinden dolayı elemelere daha erken başlamışlardır. sonra seribaşı oldukları kurada en güçlü takımı seçip deplasmana gitmişlerdir. orada ağır bir mağlubiyet alıp uefa avrupa ligi kurasında yine görece daha zor takımı secmişlerdir. öne geçtikleri maçta 83'te gol yiyip maçı penaltılarda kaybetmişlerdir.