cev şampiyonlar ligi
çeyrek final 1. maç karşılaşması
17:00
S Sport 2
Burhan Felek Spor Salonu
şampiyonlar ligi çeyrek final ilk maçı. saat 17.00'de başlayacak. d-smart ve cev youtube kanalından canlı yayınlanacak.

açıkçası çekebileceğimiz en iyi takımı çektik. novara liginde 2.sırada bulunuyor ve epey yabancı oyuncusu var. hücum yönü iyi bir takım, iyi de servis atıyorlar ancak manşetleri problemli. oyun tarzları bize benzemekle birlikte orta oyuncuları daha aktif. maçı vargas faktörüyle birlikte kazanacağımızı düşünüyorum.

yarı finale çıkmak elbette önemli ama ben maçı kazanmayı başka bir sebepten dolayı da istiyorum. italya takımları biraz ukaladır, bizim ligi küçümserler. eğer novara'yı yenersek bu italyanlara verilmiş bir cevap olacaktır. hele hele son dörde üç takımla kalırsak seslerini iyice keseriz. gerçi ecz.'da covid vakaları var onlar da zorlanabilir.

terzic'i ve voleybol şube yöneticilerini beğenmesek de fenerbahçe bizim için her şeyden önce gelir. o yüzden tabii ki takımın arkasındayız. bu maçın sonucundan bağımsız olarak, kupayı da alsak, ligi de alsak yine de #zoranterzicistifa
rakip mihajlovic sayesinde maçta kalmayı başardı şimdilik, vargas faktörünün ağır basacağı belliydi maç öncesinde. şimdilik kontrolü elimizde tutuyoruz. umarım 3-0 alırız.
vargas her smaç vurduğunda gidişine bir kere daha kahroluyorum.
2. sete manşette zorlanarak başladık. melis senin için zor biliyorum ama manşet al, tek görevin o.

istatistik
dünyanın en dengesiz takımı 2. seti 25-12 kaybetti. 10 sayılık seri verirken sadece izleyen terzic'e artık bir şey söylemek istemiyorum. iyi oynayınca imoco'yu bile yenebiliriz ama kötü halimiz de ligden düşer.
3. seti de 25-19 kaybettik. rakip biraz diş gösterince hemen sönüyoruz, hırslı da değiliz. eda'nın takımı biraz yükseltmesi lazım artık. onda da eski hırsı göremiyorum. şu takım elenilecek takım değildi yani.
rezil bir set sonu oynayarak maçı novara'ya ellerimizle verdik. emeği geçen herkesin eline sağlık. bitirdiniz şubeyi
dünyanın en iyi manşet alan oyuncusu 5, pasör çaprazımız ise 4 manşet almış ve terzic bunu sadece izledi. takımın saçmalığını gösteren sadece bir veri bu.
#zoranterzicistifa