An itibariyle başlayan yayın.

Edit 1: yönetim kurulunun yarısı ile devam edecekmiş.

Edit 2: kadın futbol, paralimpik ve e-spor şubelerinin kurulması için genel kuruldan yetki isteyecekmiş. Bu 3 branş için de sponsorlar hazırmış.

Edit 3: 130 dönümlük arazi istedik, haber bekliyoruz. Oraya Türkiye'nin eşi benzeri görülmemiş futbol akademisini yapacağız. Finansmanı hazır, gerekirse ben kendim halledeceğim.

Edit 4: yabancı sınırı bu haliyle hiç bir katkı vermeyecek. Gerekirse 30 yaşını 1 gün geçmiş bir yabancı futbolcu bile gelmesin. ( İyi de sen neden aldın ? )

Edit 5: 500 milyon dolarlık yayın ihalesi, 215 milyon dolara indirmek istiyorlar. 5 sezonda 2.5 milyar dolar indirim almış olacaklar. Bu indirim şartlarını kim, nasıl sağlıyor. Teminat mektubu nerede açıklanmalı dedi.

Edit 6: kulüpler birliği premier lig'de olduğu gibi ligi yönetmeli. ( Tam böyle demedi ama bunu demek istedi )

Edit 7: Uefa'nın açıklamasına göre Fenerbahçe net borçlu takım sıralamasında Avrupa'da 6. Sırada ( 2018 sonu itibariyle ) gelirin borca oranında ise gelirin 2.5 katı borçla Avrupa 2.si durumda.

Edit 8: 3 temmuz günü, hesap soracağız. Kulübün maddi ve manevi zararları için hukuksal girişimi Ağustos ayına kadar yapmak zorundayız. UEFA kendisini korumaya almış ona yapacağımız çok şey yok. Ama TFF için girişimlere başlatıyoruz.

Edit 9: Lütfü arıboğan için " terbiyesiz adam " bizi infantino'ya şike yaptı diyerek şikayet etti.

Edit 10: medyada menajerlerle iş yapan kişiler var. Dzeko için haber yapıp sonra alamadı dedirtmeye çalışıyorlar.

Edit 11: 1959 öncesi şampiyonluklar hakkında istenen her yerde başkan ya da yöneticiye düzeyinde gs camiasından görüşmeye hazır olduğumuzu söyledik ama cevap alamadık. Objektif olan herkes hakkımızı teslim edecektir zaten.

Edit 12: favre ile görüşmedik. Temsilcisi ile görüştük. Dalic benim çok istediğim hocaydı. Pazartesi günü yeni hocamızı açıklayacağız.

Edit 13: attila'ya çok ilgi olmaya başladı. 20 Mio Euro'ya teklif gelirse masaya bile oturmayız. Altay ise 30 civarı gelirse düşünürüz.
Söylediği önemli şeyleri buraya aktaracak babayiğit bir yazar varsa çok mutlu olurum. Başkan müsveddesini görünce sinirim bozulduğu için yayını takip etmeyecem de.

Şu yayında kruse işi ne oldu diye soracak bir adam yok ya ona yanıyorum. Kulüp borca batmış ya falan, siz ne yaptınız diyecek kişi yok.
Hala samatta transferinin mükemmel bir başarı olduğunu iddaa etmiyot mu? Allah çarpsın elim ayagım titriyor. 3 milyon euro'luk adamı 6 milyon euro'ya getirmişsiniz hala utanmıyorsunuz. Vereceksen git slimani'yi örnek ver, o kağıt üzerinde müthiş transferdi.
Git git Azizvari bir yapiya burundugunu gorduk baskanin. Baskalari derdide pek inanmazdim, hakkatende her gecen yil ona benzemeye basliyor ali bey.