2-0 oldu, dakika 20. villareal, bayern gibi acımasızsa 5-6'yı bulur bu maç.

bir de villareal, yedekleriyle oynuyor maçı. siz düşünün ligler arasındaki kalite farkını...

gol linki: 2-0
sivasspor, geçen sezon(*) oynadığı futbolu bu sezon sahaya yansıtamıyor. geçen sene aslında ilk devreyi lider kapatmasının sebebi, buram buram kalitesizlik akan ligimizde topu 1. bölgeden 3. bölgeye çok hızlı taşıması ve vasat defans yapmasıyla puanlar toplamasıydı. özellikle 15 aralık 2019 sivasspor fenerbahçe maçı, sivasspor için bu oyunun zirvesiydi.

fakat sivasspor bunu bu sene oynayamıyor. eğer geçtiğimiz sezonki oyunlarını villareal karşısında oynamaya çalışsalardı, kesinlikle etkili olurlardı. fakat bu sezon o oyunu oynayamadıkları için villareal gibi bir takım karşısında bile 20. dakikada 2-0 geriye düşebiliyorlar. üstelik villareal, yedek ağırlıklı bir takım ile oynuyor.

ben bunu yazarken sivasspor 2-1'i yakaladı kayode ile. şimdi de sivasspor aleyhine penaltı kararı çıktı. villareal 3-1'e çok yakın.

sivasspor'un golü: 2-1

samassa penaltıyı kurtardı şimdi de. skor halen 2-1.

samatta'nın kurtardığı penaltı: link
2-2 oldu, yatabere çok güzel bir gol attı. zaten bir kere de gole çok yaklaşmıştı, yine kafa vuruşu ile. fakat kaleci çok iyi çıkarmıştı.

gol linki: 2-2
kayode denen mal rahat bir pozisyonda kaleciyi geçemedi, dönen topta kornerden yedik. çok yazık oldu, skor tam tersi olabilirdi.

dk57, 3-2 gerideyiz.