euroleague 5. hafta maçı.

cska ve bayern münih'e kaybettikten sonra normalde avrupa'nın en zor deplasmanlarından teki olan oaka'ya gideceğiz fakat pandemi sebebiyle ne kadar seyirci olacak ya da hiç olacak mı bilmiyorum.
sezona epey kötü başlayan pana son hafta biraz toparlanmış gibiydi. barca maçını uzatmaya götürdüler. biz ise asla obradovic döneminde göremeyeceğimiz bir şekilde kendimizden epey düşük seviyede bir takıma 20 sayıdan maç verdik. kendimizi ilk 5'e mi atacağız yoksa play-off mu kovalayacağız, böyle maçlarda alacağımız sonuçlar belli edecek. ben hala pierre ve barthel yerine 2 transfer yapmamız gerektiğini düşünüyorum.
maalesef 82-68 kaybettiğimiz maç. bu maç için konuşacak olursak hakemler cidden köyüydü ama bu bir bahane olmamalı. vesely+de colo'nun 11 sayıda kaldığı maçları kazanma ihtimalimiz yok zaten, en kritik 2 oyuncumuzu kitledikleri zaman yeni bir plan bulmak lazım. bu maçtan çıkarılacak ders budur.
oyun sıkıştığı anlarda skoru bulup göğsünü yumruklayacak, ben buradayım diyecek oyuncu eksikliğini hissediyoruz. umarım oyuncular üst üste gelen bu kötü sonuçları mental olarak atlatır. şuan en son ihtiyacımız olan şey özgüven kaybı.