Spor toto süper lig
2020-21 sezonu 36. hafta karşılaşması
1 -1
beIN Sports
Mete Kalkavan
Türk Telekom Stadyumu
Süper Lig 2020-2021 sezonu 36. hafta maçı. Kritik karşılaşma. Ben zaten onurlu bir balık olan hamsiyi her zaman çok sevmişimdir.(*)
Gs'nin Bala goethe kazanacağı maç. Bu kaos ortamlarında biz olsak çoktan dağılmıştık ama onlar güçleniyor.

Öte yandan hamsi balığı bizimle oynayan kadar seri galibiyetler alırken, geleneksel hamsi tokatlama şenliklerine katılınca dağıldı. Avcı için önemli olacaktır ama gazı kaçmış bir gazoz misali ts'den bir cacık olmaz.

Bu arada Goethe önemli bir edebiyatçı.xd
Galatasaray'ın mutlaka kazanması gereken maç. 2.lik ille 3.lük arasında hiç bir fark yok. Emre belözoğlu playoff mu geçecek(*)? Emre'yi ancak yeni seçecegimiz aklı başında başkan kovar. Emre de sadece olsa olsa bu sezon şampiyon olabilir. bir daha imkanı yok.
gs'nin kaybetmemesi gereken mac. benim aklim fikrim gs-bjk derbisinde, gs'nin inancli olup bjk'ye celme takabilmesi icin buralarda havlu atmamasi lazim.
Galatasaray'ın kesinlikle kaybetmesi gereken maç. Gs bu maçı yenerse şampiyon olur. Bjk zaten derbiye kadar yarıştan düşmüş olacak. Herkesin zihninde gs, Bjk'den puan alacak ve biz şampiyon olacaz seneryosu var, ama o iş öyle değil işte. Bjk o maça kadar hatay ve rize maçlarında kesin puan kaybeder. Gs'nin ise bu maçı yendiği an zor maçı kalmayacak. bizim 6/6 yapmamız bence imkansız ( kalede harun olduğu için) ama bu şampiyon olamayacağımız anlamına gelmiyor. Bjk o kadar düşecek ki, bize puan kaybı hakkı doğacak (aboubakar sezonu kapattı ve oyun olarak ciddi düşüşteler) biz 6/6 yapamayacağımız için gs dünyanın en basit fikstürü ile çok rahat şampiyon olabilir.

Aman dikkat, tüm odaklarımızı bu maça yöneltelim.
Gs'nin kazanmasını beklediğim maç. Ts her ne kadar iddiası olsa da son 5 maçta 4 beraberlik alarak ilk 3e girmek bir hayalini. Olmadığını gösterdi. Yine de aralarında 6 puanlık fark var ve ts, kazanmayı başarırsa bu puan farkını kapatabilir, zira umutları pamuk ipliğine bağlı ve kopup kopmayacağı biraz da bu maça bağlı.