------------------------ Altay-------------------------
dirar------gustavo---------falette------defol git
----------------ozan---------jailson----------------
deniz-----------------ferdi--------------rodrigues
------------------------vedat-------------------------
yukarıdaki 11 ile çıkmamız gereken maç. jailson'u kendi yerinde oynatmak adama borcumuz oldu artık, düşen itibarını ve piyasasını toplamalı. gustavo stoperde oynamak istemiyor diye biliyorum ama mecburen oyamak zorunda bu maçlık. ferdi'nin ortada olması lazım, ilk kez bir lig maçında kendi mevkisinde başlamasını istiyorum. ortasaha yumuşak görünebilir ama kasımpaşadan da korkacaksak kapayalım kulübü.
ortasahanın durumuna göre ciğerci, ömer faruk ve zajc hamleleri gelebilir.
beşiktaş'ın dünkü maçı(*) kazanması üzerine daha da ciddiye binmiş maç. aramızdaki puan farkı maç fazlası(*) ile 4 oldu.

kasımpaşa düşme hattının 3 puan üzerinde an itibari ile. dolayısıyla bu maçı ciddiye alacaklarını düşünüyorum. trabzonspor da men yedi fakat cas'tan dönebilir düşük de bir ihtimal olsa. ayrıca kupayı(*) alanyaspor alırsa bizim için daha iyi olacak ama trabzonspor'un alacağını varsaymalıyız.
bence bu sezon ilk 5'e girmemiz lazım. en azından bir avrupa bileti şart. oradan gelecek 12-15 milyon euro'luk gelire burun kıvırma lüksümüz yok maalesef. üstelik ffp sınırındayız, gelecek her para bizim için çok kıymetli. bunun yanısıra limit sorunumuz da var, sezonu yukarılarda bitirmek limitte rahatlatacaktır bizi. dolayısıyla bu maçın önemi artıyor bu unsurlarla birlikte.

yine erken gol yemeyeceğimiz, kalemize gelen ilk topun gol olmayacağı, saçma saçma goller yemeyeceğimiz, ömer faruk'un süre alacağı bir mücadele olmasını ve en önemlisi kazanacağımız bir karşılaşma olmasını ümit ediyorum.
bazı takımlar vardır ligde ters gelir oyun tarzıyla, bazı takımlara da şansınız tutar ya...
heh işte kasımpaşa ikinci kümeye dahil olanlardan.
mesela kayserispor nedendir bilinmez şansımızın tutmadığı bir takım. zaten sezonda iki defa yendiğimizde muhtemelen mutlu sona ulaşıyoruz. bir diğeri akhisar belediye idi.

şansımızın tutacağını umarak, savunma zaafiyetlerimizi düşünerek, gollü bir maç olmasını bekliyorum. kazanırız umarım.