Deplasmanda aldığımız galibiyetin verdiği özgüvenin meyvelerini toplayacağımız 2. Hafta karşılaşması. Net bir skorla kazanacağımızı düşünüyorum.
Altay-Gökhan-Serdar-Zanka-Caner-Gustavo-Sosa-Ozan-Thiam-Ferdi-Valencia ilk 11'iyle çıkmamız gereken, kolay bir galibiyet elde edeceğimizi düşündüğüm maç.
İlk 11'de frey'in oynanacağı maç. Ali koç'un ilk geldiği sene de ligin ilk başlarındaki kritik maçlara santraforda frey ile çıkmıştık(gs derbisi) bu ali koç'un 3. sezonu, üstünden 2 sene geçmis yine gs derbisine frey ile çıkacağız, dönüp dolaşıp aynı noktaya geri geldik. Eline sağlık ali başkan. Takımın forveti kanatı stoperi yok. Her sezon başı bundan da kötüsü olur mu diyoruz. dememek lazım oluyormuş.
ilk golü atana kadar kilidi açmakta zorlanacağımız bir maç olacak gibi. buradaki sıkıntı, ilk yarıda akan oyunda gol bulup bulamamak. rize maçında 2 duran toptan maçı kazandık. iç sahada, duran top olmadan, kilidi akan oyunda açabilecek miyiz, merakla bekliyorum.
yarın oynanacak maç.

çok iyi bir oyun ortaya koyamayacağımız aşikar. takım henüz oturma aşamasında ki daha forvetimiz bile yok.

kelepir bir 3 puan alacağımız bir maç olur inşallah. iyi oyun beklemiyorum, temennim 3 puan sadece. şu ilk haftalarda toplayabildiğimiz kadar puan toplamak zorundayız.

ha eğer puan kaybı yaparsak karalara bağlamamak gerekiyor. 40 maç var önümüzde ve bu süreçte elbette kayıplar yaşanacaktır. üst üste 7-8 galibiyet alan takım direkt lider oluyor zaten.

umarım 3 puan alır ve derbiye moralli gireriz.