Ayrı bir başlığa ihtiyaç duyduğunu düşündüğüm olay.

TFF karariyla 2.yaridan itibaren geçerli olmak üzere virüs dolayısıyla gerçekleşen maç ertelemeler kaldırıldı. #41551
Skandal bir karardır.

Hatayspor iki hafta oynamadı, erteleme maçları oynanıyor. Şu saatten sonra aynı şekilde devam etmesi gerekiyor. Ya da sezon başından beri uygulayacaktınız.

Şimdi bu skandal karar kulüpleri manipülasyon yapmaya zorlar. Covid olan oyuncuların numunelerin değiştirirlerse şaşırmam burası Türkiye.

İkinci olarak şu an kurak bir dönemden geçiyoruz ama oldu ya kar fırtınası çıktı maçlardan önce. Eee sahaya çıkamıyorlar, ne yapacaksınız. Mecburen erteleme olacak. Peki bu erteleme maçına fikstürde yer bulabiliyorsan, virüs sebebiyle erteleme olanlara neden bulamıyorsun.

Velev ki ligij bitimine 3 hafta var, liderlik yarışındaki iki takımdan birisinin rakibi sahaya çıkamıyor diğer şampiyonluk adayının da 2 haftalık karantinası başlıyor. Tff'de taş üstüne taş kalmaz. Bakın şakası yok bu işlerin. Milyon liralar konuşuluyor.
Bu karar lige şaibe getirir.

2 ay önceki bir girdim #32177
Bir başkası #32635

Hee sorarlarsa oyun oynanırken kural değişmez... Süper final yalanını Her fırsatta dile getiren ft, m. Cengiz ve avaneleri ne diyecek merak ediyorum.
En üst mevkiden sonuna kadar sahip çıkılan karar. Ricayla, minnetle, muhtemelen lobicilikle 3 tane düşmeyi hak etmiş takımı ligde tuttunuz, ligin boyu oldu sana maraton. Rezalet bir yönetim.

#42778