st johnstone fatihi gs'nin gruplara kalmak için oynayacağı önemli müsabaka. açıkçası bir futbolsever olarak gs'nin tur atlamasını istiyorum. çünkü avrupa Ligi için bile vasat kaldıklarını kabullenmek zorunda kalacaklar. bence avrupa ligi gruplarına kalmaları da çantada keklik değil ama beklentim eleyecekleri yönünde. hadi diyelim gruplara kaldılar. bu kadro derinliği ile lig ve Avrupa'yı nasıl bir arada götürecekler, çok merak ediyorum doğrusu. sakatlıklar, yorgunluk, dar kadro derinliği ve böylelikle ligde hüsran olacağını düşünüyorum.
hem ülke puanı açısından, hem de gs’nin avrupa ligi ile süper ligi birlikte kotaramayacağı gerçeği nedeniyle gs’nin kazanmasını beklediğim maç. yoksa normalde yenilseler gram üzülmem.
Tokatçı olayı yüzünden GS'nin dikkatinin dağıldığını ve bu sebeple de bu maçı kazanmasının pek olası olmadığını düşünüyorum. Takımın tek formda oyuncusu Kerem de konsantre olamaz bu mevzu sebebiyle.
Galatasaray'ın 11'i;
Muslera, Van Aanholt, Alpaslan, Luyindama, Yedlin, Taylan, Berkan, Emre Kılınç, Kerem, Emre Akbaba, Mostafa Mohamed

Randers'ın 11'i:
Carlgren, Kallesoe, Piesinger, Marxen, Kopplin, Klysner, Johnsen, Lauenborg, Tibbling, Hammershoj-Mistrati, Egho
Malum takimin guzel bir kadroyla ciktigi mac. Guzel derken itici bir oyuncu yok sahada, bu onbirdeki oyuncularin birbirlerine kafa atacagini sanmam(*)