Turkish Airlines EuroLeague 2022-23 sezonu 14. hafta maçı.

20.45
S Sport

*

en son olympiakos'tan deplasmanda fark yedik ve bu akşamki maç bizim için reaksiyon maçı olacak. wilbekin ve motley yine olmayacak sakatlıklarındn dolayı. ama pierre süre alabilirmiş. biberovic de hazırmış ayrıca.

baskonia ise çarşamba günü giedraitis'in attığı enteresan bir clutch üçlük basketiyle efes'i sinan erdem'de yendi. pierria henry bu maçta oynamadı ama bizim maçta oynar büyük ihtimal.

bu akşam iyi üçlük atan bir takımla oynayacağız. çok fazla üçlük deniyorlar ve lig genelinde olympiakos'tan sonra en çok sayı atan takımlar. özellikle markus howard baskonia'da en skorer isim. zaten ligin en çok üçlük atan oyuncusu.

eksik 2 ilk beş oyuncumuzu da göz önünde bulundurduğumuzda şu an kafa kafaya sayılabiliriz. kolay maç olmayacak. ama ev sahibi olmanın avantajını da kullanırsak maçı alırız diye düşünüyorum.
52-33 geride bitirdik ilk yarıyı.

wilbekin ve motley meğerse shaq ve kobe'ymiş bizim için de haberimiz yokmuş. evimizde bile bu hallere düşüyoruz 20lerde fark yiyoruz, gerçekten şaşırtıcı. ne şutlar giriyor ne enerji var ne savunma adam akıllı işliyor.