eğer göztepe iç sahada gs ve fb dâhil herkese karşı oynadığı oyunu oynarsa beşiktaş'ın fark atarak kazanacağı maç. zira savunmaları çok kötü. ancak ben ünal karaman'ın bu maça farklı taktiklerle çıkıp şampiyonluğun kaderini belirleyeceği bir maç olmasını isteyeceğini düşünüyorum. hatta bundan sonra bjk taraftarı ve ünal karaman arasında bir nefret de oluşacaktır.
Göztepe'nin geçireceği maç. 4 yıldır ağırlıklı olarak izmirde yaşayan biri olarak göztepe hakkında söyleyebileceğim tek şey bu herifler ciddi anlamda ilgi manyağı, kompleksli kişiler. Bu maça bugün tarihlerinin en önemli maçı gibi bakıyorlardır keza şimdiye kadar oynadıkları en medyatik maç olacak.

Ayrıca Göztepelilerin suni rekabet, husumet yaratmak da en sevdiği hobisidir. Şöyle örneklendireyim 2013'te tff ikinci lig mücadelsinde sarıyer'de bu dallamaları gayet dostane bir şekilde karşıladık. Bir klasik olarak maçtan sonra trübün liderlerinin oturup rakı-balık yapacakları sözleşildi. Peki bu denyolar naptılar? yine komplekslerini konuşturdular. Maça dair hatırladığım son şey elinde iki döner bıçağı ile üzerimize koşan bir dallamaydı. Ulan iki döner bıçağı nedir? Bir insan aynı anda iki döner bıçagını birden nasıl kullanabilir? Koşuşu görsen samuray dersin pezevenge.
Bu maçtan sonra Türkiye kupası finali yine bu stadyumda olacak.

Nasıl denk geldi ki acaba ??? Xd