Fenerbahçe Spor kulübü başkanı Ali Koç'un fbtv'de saat 21:00'de yapacağı gündem özel yayını.
Ne yazık ki o saatlerde işim var. Umarım fırsatını bulur da izlerim.
işlerimi kenara aldım ve izlediğim yayın.
başkanın sıkıntılarından birisi bir konuda konuşacaksa her şey en net ayrıntısına kadar açıklansın, kafalarda soru işareti kalmasın yaklaşımında. doğru olan belki de bu. fakat burası türkiye, gazetelerin manşetleri dışında içeriğini okuyan çok küçük bir azınlık var. clickbaitte zirve ülkelerden olmalıyız. bu sebeple uzun uzadıya anlatmak yerine manşet cümleler kurmalı, sonda söyleyeceğini başta söylemeli.

en baştan manşeti verip, sonrasında detaylara girmeli. böyle yapmadığı müddetçe dinlenirliği düşüyor, yaratacağı etkiyi düşürüyor.
(bkz:8 haziran 2020 nihat özdemir’in mektubu) na sayın yüksek divan kurulu başkanımız vefa küçük cevap yazmış ama biz - ben dahil - bunu basında okuyamadık. çünkü nihat bey'in basına servis edilen mektubun ardından benim mektubumu da servis edin diyen vefa küçük'ün bu mektubu yayınlanmamış.
yazıklar olsun bu düzenbazlara.
"Çok çok kötü yazılmış bir açıklama girdi Nihat Özdemir TFF'nin sitesine. Üzücü, çaresizlikle, beceriksizlikle, alelacele bir şekilde, 1 saat 10 dakika sonra alelacele yapmışlar... Sanki sadece Fenerbahçe bunu böyle yorumlamış, fırsatçılık yapmış gibi gösteriyor. Bu çok zavallı bir söylemdir, bir TFF başkanının bir kulübün iç meselelerine böyle dahil olması. Biz sosyal medyaya göre hareket etsek, o gece açıklamayı girerdik. Kendileri hakkında sosyal medyada bir şey çıkınca hop oturup, hop kalkıyorlar, çok kişiyi o nedenle işten çıkarmışlardır, yani sosyal medyayı bizden çok daha ciddiye alıyorlar.
Tüm tartışmalara son vermek adına, camiamızı rahatlatmak adına sordum, sayın Nİhat Özdemir dedim, '2010-11 sezonu şampiyonu kimdir?' Bu basit bir soru. Ben onun yerinde olsam tabii ki Fenerbahçe derim ve kökünden bunu keserim. TFF Yönetim Kurulu, TFF Etik Kurulu, UEFA tescillemiş, daha konuşacak bir şey yok, gidilecek bir merci de yok. O gün verdiğiniz mücadeleyi inkar mı ediyorsunuz, başında bulduğunuz kurumun verdiği kararları ret mi ediyorsunuz, nedir? Çıkın ve Fenerbahçe kumpas mağdurudur, taraftarıyla, yönetimizle, futbolcularıyla verdiği mücadeleyle o senenin şampiyonudur deyin. Beni hayretlere düşürdü Nihat Özdemir."