Samet aybaba yönetimindeki 30 yaş üstü yahut problemli oyunculardan kurulu olan toplama takım ile yapacağımız maçtır. Umarım alacağımız farklı galibiyet taraftarı yanlış yönlendirip beklentileri arşa çıkarmaz. Yaz kızım 2 gol valancia, 1 gol ozan, 2 asist mesut...
Tff'nin iş bilmez yöneticileri sebebiyle 37-38 derece seviyelerinde oynanacak maç.

Sene içerisinde Yoğun kar yağışı alan illerde Ağustos, Eylül maç oynatıp, sıcaktan kavrulan yerlerde ocak-subat fikstürü ayarlanmalı. Serbest fikstür yapamadıkları için sonra biz saha zeminiyle aynı formayı giyen bir takım izliyoruz karlı havada.

Maç için konuşmak erken. Mali Koç maşkan bu maça transfer yapmadan gidecek gibi. Bu maç gider, Avrupa'dan da elenirsek konferans ligine, o saatten sonra da transfer falan yapmaya kalkmasın, takım ne de olsa hazır. Caulker ve serdar da geldi ne olacak???
9 gün kalan maç. Ortada ne forvet var ne de kanat. Birisi ali koç'u uyandırsın, hemen forvet almazsa adana deplasmanına samatta ile çıkıyoruz. İlk maçtan patlama ihtimalimiz yüksek.
Inanılmaz zor geçecek olan maç. Daha geçen hafta toplama takım falan demiştim fakat bugün beşiktaş macını izleyince dumura uğradım. Heriflerin hücum hattı tamamı ile siyahi, atletik oyunculardan oluşuyor ve deli gibi önde basıyor, aşırı seri katediyor, hatta bireysel yetenekleri ile de tehdit ediyorlar. Üçlü sistem henüz oturmadığından Belki de bu maça dörtlü defans ile çıkmamız daha hayırlı olacaktır.

Bugün de amma ırkçı entry girdim :(
Bol gollü geçecek ve sonucunda son dakika golü ile yıkılacağımız maç. Yani umarım öyle olmaz ama öyle gibi.
Balotelli'nin hattrick yapacağı maç. 3-1 kaybederiz. golümüzü dk 83'de valencia atar.

Yenmemizin ihtimali yok. (*)