kesinlikle ayrı bir başlığı hak ettiğini düşündüğüm, 14 şubat 2021 galatasaray kasımpaşa maçının 61. dakikasında skor 1-1 iken verilmemiş penaltıdır.

bu gs'lilere göre herkes bir araya toplanmış, fenerbahçe'yi şampiyon yapmaya çalışıyor. federayon filan bizi çalışıyor. sonra işte böyle pozisyonlar gerçekleşince 3 maymunu oynuyorlar ya, sinir oluyorum.
Bu ligi oynatmaya gerek yok bunlarda şeref, namus falan kalmamış.

Gs resmi hesabı atar şimdi bi tweet kara gece hakemlerimiz bizi katlediyor diye.
Sadece son 3 haftayı düşününce hakemlerin nasıl gs'yi koruyup kolladığını görebiliriz.

Önce g.t büyüttüler, ardından ofsayt olmamasına karşın ofsaytta golümüzū yediler. Bugün de bu net oğlu net penaltı. Artık utanmayı da geçtiler. Kırmızı kartları falan hiç hesaba katmıyorum bile.

Bu aşağılık medya ve mhk içindeki yapılanma yıkılmadan, yerle yeksan edilmeden adil bir futbol ortamı oluşturulamaz.

Sadece su 3 maçtan alınan- alınacak puanlar olmasaydı şu an liderdik. Her sene aynı tiyatro.

Haftaiçi bir açıklama yaparlar Mesut Özil keşke Zonguldak'tan bir cami fotoğrafları paylaşsaydı diye gündem değişir. çünkü medyada ne bu rezillikleri yazabilecek gazete ne de dile getirebilecek TV programcısı var.

Bu pozisyonun penaltı olabilmesi için daha ne olması gerekiyordu? Ne olacaktı da penaltı verilecekti ben merak ediyorum. Iki hafta dinlendirip sonrasında yine ödüllendirecekler bu hakemi de. Sorsan adalet falan hak getire.
Buna penaltı değil diyen bir kişi ile hayattaki tüm ilişkilerimi keserim, yüzüne bile bakmam, yardıma muhtaç kalsa oralı bile olmam. Buna penaltı değil diyen insan muhtemelen fanatiklikten beyni kokuşmuş bir kişidir. Ne bana ne de topluma bir yararı olur.
dogru bir karar oldugunu düsünüyorum. kerem‘in ayagi önceden öne geliyor, varga‘nin ayagi sonradan kerem‘in ayagina dokunuyor.

kendi futbolumuza odaklanmamiz lazim yoksa ilerleyemeyiz. iyi yoldayiz, puan durumu esit. cok negatif bir ortam olusturmamiz bize zarar bence.