fenerbahçe'nin taraftar platformlarından bir tanesi. aşırı ergen bir platform.

psikolojinizin bozulmasını istemiyorsanız hiç girmeyin sayfaya. alta galatasaraylılar tarafından yapılan haklı yorumları okuyunca biraz eziklenmiş hissediyorsunuz. sorup soruşturmadan tweet atan bir sayfa çünkü.

tek artıları iyi algı yapmaları. şampiyonluk yolunda önemli bir eylemdir bu. geçen sene galatasaray algılarla şampiyon oldu zaten.
net olarak bütün büyük kulüpler arasındaki en kötü taraftar platformu. alevli emoji ile tweet falan atıyorlar.
Arasıra da olsa güzel flood lar atan güçlü bir hesap. Aziz başkanın görevi bırakması gerektiğini söyleyipte engellenenler arasındaydım.
https://twitter.com/12numaraorg/status/1220726939192832002

Allah aşkına ya bu ne şimdi? Bize ne rakibin iç işlerinden.
Orta okul öğrencileri mi yönetiyor burayı? Gerçekten rezil edici işlere imza atıyorlar ve benim gibi tek derdi Fenerbahçe olanları utandırmayı başarıyorlar. Kim varsa bu twitlerin başında tez elden gönderilmeli, ergen yuvası halinden kurtarılmak zorunda Ya da ismini değiştirip fb'li ergenler yapmalı. 12 numara ismini hak etmiyorlar.
T: ergenler tarafından yönetilen hede.
Herbokolog bir sayfa. Her şey hakkında bir fikirleri vardır. Daha çok anti-galatasaray sayfası gibi.

Allah aşkına, fatih terim'den size ne lan? Bir tane tweet atarsın en fazla o da istifa ettiyse dalga geçmek için. Ulan 1.7 milyon takipçili fenerbahçe taraftarı'nı temsil eden (!) Bir sayfasınız. Bu bile başlı başına bir sebep rakiplere karışmamak için. Utanç kaynağısınız, rezilsiniz.

Üstte bir yazar arkadaş "ortaokula giden çocuklar yönetiyor herhalde sayfayı" minvalinde bir şey demiş. Yemin ederim çok güzel özetlemiş.