Süper Lig
32. Hafta karşılaşması
18:30
Beinsports
Eryaman Stadyumu
ankaragücü'nün kümede kalmak için son şansı. eğer 3'te 3 yapmazlarsa kümede kalmak onlar için imkansız hale gelecek. onun için var güçleri ile saldıracaklardır. beraberlik bile iyi olmayacak ankaragücü için öyle söyleyeyim.

galatasaray cephesine gelecek olursak; galatasaray 7 maçtır kazanamıyor ve elbette bu seriye son vermek isteyecektir. öte yandan şl ön eleme şansı hala devam ediyor gs için. dolayısıyla galatasaray da saldıracaktır var gücü ile.
temennim elbette ankaragücü'nün yenmesi fakat galatasaray'ın galibiyete bir tık daha yakın olduğunu düşünüyorum. çünkü gerçekten fena oynamıyorlar ve artık sahip oldukları iğrenç seriye(*) son vermek isteyeceklerdir. bakalım ne olacak hep birlikte göreceğiz.
uzun zaman sonra ilk defa galatasaray maçı izliyorum. 7. dakikada açtım bakalım nasıl maç olacak. galatasaray pas oyununu oynamaya çalışıyor. geride iki kritik top kaybı yaptı seri fakat ankaragücü değerlendiremedi fırsatları.
ilk yarısı 0-0 bitmiş maç.

galatasaray maça fena başlamadı aslında. özellikle geriden çıkarken yaptıkları seri paslar iyiydi fakat ankaragücü sonradan çözdü adamları. ankaragücü önde basıyor. gs geride en az 7-8 top kaybı yaptı. ankaragücü biraz akıllı olsaydı en azından 1 gol atmıştı.
bunun yanı sıra ankaragücü daha istekli taraf. gole de daha yakın taraf. ikinci yarı galatasaray'da sekidika'yı izlersek dengeler değişebilir.
Galatasaray'in berbat oynadigi mac. Takim o kadar rezil ki terim 17'lik cocuga kaptanligi verip ardindanda tff'ye sallayip gs taraftarini cok iyi uyutuyor. Adamlar maci gormeyerek hala terim'i ovuyor neymis en tas***li adammis turk futbolunda filan. Aslinda bu durum hosuma da gidiyor, taraftari uyutabildigi kadar uyutsun. Boyle boyle dibi gorecekler.
ankaragücü'nün penaltı kazandığı maç. ikinci yarı gs az biraz üstünlük kurdu fakat nafile, ankaragücü penaltıyı aldı. penaltıyı emin yaptırdı bu arada. genç stoper.
1-0 önde ankaragücü. dk 63.
ankaragücü'nün net penaltısının verilmediği maç. yine emin sahnedeydi fakat çalmadı hakem.