euroleague normal sezon 13. hafta maçı.

** EuroLeague 13. maç
** Rakip : @AnadoluEfesSK
** Salon : UlkerSportArena
** Saat : 20:45
** Yayın : beIN Sports Haber

#NeverEnough #SarıGiyGel #EuroLeague @fbbasketbol
eğer basketbol oynanırsa, efes'i 40 yatıracağımız maç. çünkü dehşet bir koç farkı var. eğer diğer takım koçtan bağımsız oynarsa, bizi 20'ye yatırabilir. çünkü iki sezondur bireysel performansla büyüyen bir takım oldular.
maç öncesi görüşlerin şu şekil olduğu karşılaşma.

******
Başantrenörümüz Zeljko Obradovic : “EuroLeague’de lider durumda olan ve çok iyi basketbol oynayan bir takımla karşılaşacağız. Bunu da düşünerek çok iyi motive olmalı ve taraftarlarımızın önünde çok iyi bir performans ortaya koymalıyız. Anadolu Efes’e karşı oynadığımız tüm maçların bizim için özel olduğunu biliyoruz. Sahip olduğumuz gücün yüzde 100’ünü parkeye yansıtmalıyız. Elbette taraftarlarımızın her zaman olduğu gibi bizim yanımızda olacaklarını biliyoruz. Sezon sonuna dek kalan her maçın bizim için çok önemli olduğunun farkına varmalıyız.”

Kostas Sloukas : “Bu bir derbi mücadelesi olacak. Bunu biliyoruz. Aynı zamanda taraftarlarımız için de çok önemli bir mücadele olacağının farkındayız. Rakibimiz EuroLeague’de ilk sırada bulunuyor ve bu da bizim için ayrı bir motivasyon demek. Perşembe akşamı parkede çok büyük bir mücadele yaşanacak. Oldukça iyi bir rakibe karşı hazır olmamız gerektiğini biliyoruz.”